Dalia Ibelhauptaitė

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dalia Ibelhauptaitė - taigi šventas žmogus, pasirįžęs kelt iš griuvėsių Lietuvos Kino Teatrą, kad anasai vėl mums sužibėtų.

Nors ir daugeliui dešimtį metų buvo kalta, kad pastatas besąs sovietūchos simboliu, kiekvienam durniui aišku, kad būtent tuo metu nepaisant visko, pats kiečiausias ant visos Lietuvos kino teatras ne šiaip sau vadinosi "Lietuva", taip ir pastatytas buvo - modernizmo stiliumi, primenančiu Le Korbiuzjė kūrinius, nepaisant visoj SSRS vyravusių poststalininių ir brežnevinių monumentalizmų.

Taigis dabar subūrusi žmones ir už nemokamai dirbančią šiukšlių firmą VSA, Dalia Ibelhauptaitė kelia Lietuvą į naują gyvenimą. Taip net ir Pipedijai čia nekyla noras šaipytis, nes visgi už gėrį, už gražesnę mūsų šalį, už Naująją Lietuvą.