Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daktaras Desertas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:33, 8 lapkričio 2021 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Daktaras Desertas''' - žymiai pagarsėjusi parduotuvėlė tokia, prekiavo kažkokiais pyragaičiais, sugalvoję, kad galima dėti visokius saldikliai|saldikl...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Daktaras Desertas - žymiai pagarsėjusi parduotuvėlė tokia, prekiavo kažkokiais pyragaičiais, sugalvoję, kad galima dėti visokius saldiklius vietoje cukraus ir apsimetinėti daktarais ar tai gal gydytojais, kad visiems smagiau būtų.

Taip štai ir sugalvojo - ateik tipo, privalgyk desertų už klaikiai brangiai, o tuose desertuose nėra cukraus - tai reiškia, kad labai sveika, dabar išsyk ir pasveiksi tada, ir pasidarysi pagydytas.

Apiformino viską su kažkokiomis lašelinėmis, rentgenais, piliulėmis ir ukolais, gal dar gerai, kad pipečių ir klizmų nebuvo, bet šiaip tai visvien gerai gavosi, gražu. Žmonės pradėjo eiti, tuos desertus valgyti ir taip liesintis, nes kai brangu ir be cukraus, tai daug nesuvalgysi.

Ir vieną dieną ėjo VMVT pro šalį, ir kažkas jiems nepatiko, tai prisikniso prie pavadinimo, prie baltų chalatų, prie kažkokių ten lašelinių ir dar kažko, ir pasakė, kad čia nėra ko, tai dabar jau ir bus[1].

Bet nepaklausė Daktaras Desertas vietoje to, kad tyliai sėdėtų ir drebėtų, užtat išviešino viską. Tai kai prasidėjo skandalai, tai maža nepasirodė. Pakilo kalbos, kam išvis ta VMVT reikalinga, jei jau tokias nesąmones daro.

Tada VMVT ir paskelbė, kad išties viskas netiesa, niekas neužkliuvo, o tik kažkokie maisto ženklinimai kuo tai nepatiko. Kuo nepatiko ir kokie ženklinimai, tai nepasakė, ale visvien pasiteisino, kad yra nekalti ir viskas neteisybė. Tai čia ir Pipedija tam pritaria vienareikšmiškai ir patvirtina: Daktaras Desertas šarlatanai išties, jokie jie ne gydytojai, nes kur matyta, kad gydytojai pinigus už gydymą luptų, viską jie turi daryti nemokamai!

Ir netiesa, kad kyšio kažkas norėjo, neteisybė, nėra jokių tą įrodančių faktų!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.