Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Centrinės Afrikos respublika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:41, 20 gruodžio 2022 versija, sukurta Gimnazija (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Centrinės Afrikos respublika''' - beviltiškai skurdi valstybė, turinti apie 5 milijonus gyventojų. Kaip jau pats valstybės pavadinimas sako, ji yra Afrikos viduryje. Vienintelis dalykas, kuriuo Centrinės Afrikos respublika gali pasigirti - tai kad ji yra viena iš trijų mažiausiai šviesos taršos turinčių valstybių pasaulyje, kartu su Čadu ir Madagaskaru. Šviesos tarša, tiesa, aktuali tik visokiems astronomija|astr...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Centrinės Afrikos respublika - beviltiškai skurdi valstybė, turinti apie 5 milijonus gyventojų. Kaip jau pats valstybės pavadinimas sako, ji yra Afrikos viduryje.

Vienintelis dalykas, kuriuo Centrinės Afrikos respublika gali pasigirti - tai kad ji yra viena iš trijų mažiausiai šviesos taršos turinčių valstybių pasaulyje, kartu su Čadu ir Madagaskaru. Šviesos tarša, tiesa, aktuali tik visokiems astronomijos mėgėjams, nes trukdo jiems žvaigždes matyti, o daugiau nieko blogo nedaro. O tos šviesos taršos čia tiek mažai dėl paprastos priežasties - beveik niekur nėra elektros, todėl nėra ir elektros lempučių, kurios naktimis šviestų. Tai todėl ir šviesos naktimis nėra. Todėl ir šviesos taršos nėra.

Tai jei norite pakliūti į šalį, kuri tokia beviltiška, kad net šviesos neturi, tai galite nuvažiuoti į Centrinės Afrikos respubliką.