Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Brox

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:51, 5 balandžio 2018 versija, sukurta Vezimas21 (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Brox - tai garsus Vikipedijos adminas, kuris prisiklonavo tenai kokiais daugiau, kaip 9000 vienetų, iš kurių keli tapo netgi naujais adminais. Taip kad priklonuotas Vikipedijos administratorius. Gal 2011 pabaigoje buvo išmestas kartu su dalimi savo klonų iš Pedivikijos rašinėtojų tarpo, tačiau klonų paieška tęsiasi iki šiol, mat nors dalis ir surasta, šimtai vis dar laukia savo eilės. Vikipedai per savo tyrimus net išsiaiškino, kad Ooom - tai irgi vienas iš Brox klonų. Kaip kas įtaria, kad netgi Homo tėra vienas iš daugelio įvairių Brox klonų, nes elgiasi labai panašiai, o kažkaip susijusiu laiku, prasidėjus dėl Brox įtarimams, užtilo ir nuėjo į dugną.

Itin didelę paranoją Vikipedijos senbuviams sukėlė tai, kad tarp krūvos įvairiausių klonų buvo ir akauntų, sukurtų dar 2005-2007 metais, kitaip tariant - ilgai ruoštų, ilgai saugotų ir rengtų kokiems tai naujiems išpuoliams. Kai kurie iš tų akauntų gan ilgai netgi redaguodavo straipsnius, todėl buvo laikomi tikrais ir realiais žmonėmis, o viešumon jų specifikos ėmė lįsti tiktai tada, kai tie keistai atsibudo ir ėmė kovoti prieš visus, kas tiktai kaip nors abejojo Brox tyra širdimi.

Dabar jau kaip aprimo, tai viską ir sunku atsekti, bet buvo įtarimų, kad vienas žmogus užvaldęs buvo cielus 3 administratorių akauntus, patyliukais sukdamas kažkokius savo reikalus, o paskui dėl visko kaltinęs Dirgėlą ir Nomad, plūsdamasis, kodėl jie kalba apie klonus, balsavimus už save ir taip toliau, išties ruošėsi po truputį pramėtyti lietuviškus vikipedus lauk, prisikaupti sau admininių akauntų, o tada jau sukti kažkokį SEO biznį...

Paskui jau būriai Brox klonų, senų ir naujų, ėjo į Vikipediją ir piktinosi, kaip čia taip negražiai gaunasi, kad Vikipedija taip žemina geriausius administratorius, cenzūruoja laisvą žodį, persekioja žmones, ir taip toliau. Klonai netgi diskutuodavo tarpusavy ir siūlydavo išbaninti kitus adminus bei visus tuos, kas tiktai už Brox pašalinimą kur nors pasisakė, sukurdami atsitiktiniams lankytojams įspūdį, esą čia kažkoks valdžią užgrobęs Vikipedijos triumviratas žada visą Vikipediją uždaryt ir ištrint.

Galų gale, kai jau Brox neteko admino teisių ir prasidėjo jo klonų gaudynės, tai tasai ėmė rašinėt kokius tai grąsinimus Dirgėlai ir keiktis, kad Nomad turi būti išmestas iš adminų, nes žodį "grąsinti" rašo su Ą nosine, nors esą turėtų būti be nosinės. Tai gal šitas kalbonaciškas argumentas suveikė, kad po poros savaičių banas buvo nuimtas.

Taip ar kitaip žiūrėsi, Brox savo klonavimusi yra pakolei kas tikras Vikipedijos rekordininkas, smarkiai aplenkęs VPovilaitį ir prilygstantis dauginimosi sparta visokioms infuzorijoms.