Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bronius Bradauskas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(raudonasis buržujus)
9 eilutė: 9 eilutė:


O dar Bronius Bradauskas yra baigęs Leningrado aukštąją partinę mokyklą. Taip kad štai kaip.
O dar Bronius Bradauskas yra baigęs Leningrado aukštąją partinę mokyklą. Taip kad štai kaip.
Dargi Bradauskas atseit kažką bendro turintis su aplinkos apsauga, kad [[socdemai]] jį į aplinkos ministerius [[Ministrų kabinetas 2013|Ministrų kabinete 2013]] siūlo. Kai šis tinkamumas buvo kvestionuotas anas labai įsižeidė<ref>http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/bbradauskas-jauciasi-idegutienes-izeistas.d?id=54740771</ref>.
== Dar žr. ==
== Dar žr. ==
* [[Bradausko sąrašas]]
* [[Bradausko sąrašas]]
{{References}}


[[Category:Seimūnai]]
[[Category:Seimūnai]]

18:06, 30 sausio 2012 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Bronius Bradauskas

Bronius Bradauskas - matyt komunistas, kai po praeitį pakapstai. Ne veltui jam prilipdyta "raudonojo buržujaus" pravardė, nes yra Milijonierius ir sakė, kad "be milijono Seime nėra kas veikti". Nūnai Bronius Bradauskas - Seimo narys, kurį išrinko Kaišiadorys, nes jiems patinka, kai komunistai valdžioje! Bronių Bradauską remia LDDP, LKP, LSDP.

Ogi taigi jau pagarsėjo, kaip interesų konflikto auka, matgi mašiną Seimui iš savo šeimos įmonės išnuomavo už 12 tūkstančių litų! Tai aišku, matomai pelninga tokia auka būt... O dar gandas sklando, kad anojo sūnus Dainoras dirba Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotoju, taip kad ir VMI čia susijusi su šiuoju garbiu seimūnu, kaip matom!

O dar buvo kažkokios Broniaus Bradausko kalbos bene apie tai, kad Baltarusija labai gerai tvarkosi kažkaip, ir dark kad tai čia gal reiktų pavyzdį imt išu Lukašenkos...

O dar Bronius Bradauskas yra baigęs Leningrado aukštąją partinę mokyklą. Taip kad štai kaip.

Dargi Bradauskas atseit kažką bendro turintis su aplinkos apsauga, kad socdemai jį į aplinkos ministerius Ministrų kabinete 2013 siūlo. Kai šis tinkamumas buvo kvestionuotas anas labai įsižeidė[1].


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.