Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Briuselis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:57, 10 gruodžio 2020 versija, sukurta Arabas (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Briuselis''' - taigi visos Europos Sąjungos sostinė, o dar ten pat kažkokia berods ir NATO būstinė, ir dar kažkas. Žodžiu, būtų tiktai šiai...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Briuselis - taigi visos Europos Sąjungos sostinė, o dar ten pat kažkokia berods ir NATO būstinė, ir dar kažkas. Žodžiu, būtų tiktai šiaip eilinė sostinė kažkokioje eilinėje Belgijoje, bet vat kad tenai visos galingiausios biurokratijos centras jei ne visoje Žemės planetoje, tai mažų mažiausiai Europoje - tai jau tikrai.

Štai todėl tasai žodis ir tapo tokiu mistiniu, kur kažkas iškilmingai baimingai pagarbiu balsu ima ir pasako - "čia iš Briuselio direktyva taip nurodo", ir tada jau nesvarbu, ar išvis tokia direktyva egzistuoja, ir nesvarbu, ką ji nurodo (nes dažnai nurodo visiškai atvirkščiai ir priešingai, nei sakytojas sako), bet visi patiki, pasiduoda ir daugiau nebesiginčija.

Tai paskui būna tokių stebėtinai įdomių interpretacijų - pvz., ES nieko nenurodo apie šviesoforų rodykles, bet kas nors ima ir prastumia įstatymą, dėl kurio reiktų keisti pusę šviesoforų (ir už tai labai daug mokėti), nes atseit Briuselis taip nurodė. Ir taip toliau.

Trumpai tariant, mažiau tikėkite kalbomis apie Briuselį, nes jis toli ir dažniausiai nurodo visai ne tą, ką aiškina įvairūs valdininkai.