Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Botanika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:25, 10 balandžio 2022 versija, sukurta Kantuperis (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Botanika''' - tai bendrinė mokslo šaka, atsakinga už visokius augalus, pvz., medžius, krūmus, žoles, lapus ir taip toliau. Botanika tyrinėja tuos krūmus, lapus ir kitus panašius organizmus, ieškodama, ką gero iš jų galima padaryti ir kaip modifikuoti juos su GMO. Taip modifikuoti organizmai gali turėti ir augalų, ir gyvūnų savybių, pavyzdžiui, maitintis vabzdžiais ir smulkiais gyvūnais. Šiuoaikinė botanika...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Botanika - tai bendrinė mokslo šaka, atsakinga už visokius augalus, pvz., medžius, krūmus, žoles, lapus ir taip toliau. Botanika tyrinėja tuos krūmus, lapus ir kitus panašius organizmus, ieškodama, ką gero iš jų galima padaryti ir kaip modifikuoti juos su GMO. Taip modifikuoti organizmai gali turėti ir augalų, ir gyvūnų savybių, pavyzdžiui, maitintis vabzdžiais ir smulkiais gyvūnais.

Šiuoaikinė botanika yra sukūrusi daug įvairių GMO produktų, pvz., rapsų aliejus ar soja yra botanikos išradimai.

Pipedija prisideda prie botanikos platinimo, teigdama, kad įvairi žolė yra taip pat botanikos kūrinys, o mokslas gi negali būti kenksmingas žmonėms. Tai reiškia, kad ir žolė yra mokslas.

Mokslas...