Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bomžai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:07, 25 kovo 2010 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis) (→‎Sistema valdo viską)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Bomžai - tai anokie benamiai, tik kad sovietiniam pavidale. Nes senais sovietiniais laikais į pasą kaldavo štampą tokį - "БОМЖ", kas reiškė rusiškai "Без Определённого Места Жительства", t.y., "Be Aiškios Gyvenamosios Vietos", kas lietuviškai būtų "BAGV". Ale kai niekas bomžų nevadina bagvais, o vadina tik bomžais, tai ir gaunasi taip, kad bomžus visi vadina tik bomžais, o ne bagvais. Ir tai ryškus pavyzdys, kaip kalbainiai Lietuvoje neįstengia svetimžodžių pakeisti normaliais lietuviškais žodžiais.

O pseudointelektualai bodisi žodžiu "bomžas", tad vietoj to sako marginalas arba liumpenas. Nes šitai gražiau skamba.

Sistema valdo viską

Vat įsivaizduokite, kad esate koks kaimietis studenčiokas, be tėvų ir giminių, nuvažiavot stot į Vilnių, į kokį nors universitetą. Nu, neįstojot, tai nutarėt kažkur įsidarbint. Radot darbą kur nors statyboj, paskui kitoj statyboj... Padirbėjot, paskui jums pasiūlė dar kažkur darbą, kitam mieste, kur nors toliau. Nuvažiavot į tą kitą miestą, susitarėt lygtais dėl darbo, butą išsinuomavot. Ir vakare jus užpuolė chuliganai. Atidaužė, kaip obuolį, pinigus atėmė, dokumentus atėmė, raktus atėmė, numetė jus gulėt patvory. Vat surado jus kitą dieną medikai, aptvarstė truputį. O paskui paprašė jūsų soc. draudimo. O jūs neturit jokių dokumentų. Ir neapdraustas esat. Tai jei turit banko sąskaitą, tai ją aišku greitai anstoliai areštuoja, taip kad jei ir įsidarbinsit kur, tai visus pinigus už tą nemokamą mediciną nurašys ir nieko jūs negausit. Ir dabar netgi namo pareit negalit. Nes rakto neturit. O ir laužtis negalit, nes nuoma neoficiali. Ir nieko padaryt negalit. Ir nei cento pas jus nėra. Vat ir einate į gatvę darbo ieškotis, visas sugipsuotas, su fanarais paakiuose, suplėšytas ir smirdintis. O priimti jokia įstaiga jūsų į darbą nepriims, nes jūs netgi dokumentų neturit, o ir šiaip iš tolo visiems matosi, kad bomžas esat. O paso išsiimti jūs negalit vietoj pamesto, nes pasas kelis šimtus litų kainuoja, o jų jūs gi neturite. Ir pažįstamų nėra aplink, kurie paliudytų, kad jūs esate jūs. Vat ir bomžaujate tada iki gyvenimo pabaigos, norit to ar nenorit.

Bomžai - tai grėsmė valstybės saugumui

Labai dažnai bomžais mėgsta apsimesti užsienio žvalgybų darbuotojai, siekiantys pakirsti valstybės moralinį veidą arba organizuojantys teroristinius išpuolius. Bene geriausias paliudijimas apie bomžų potencialų pavojų buvo atvaizduotas telefilmų ciklo „Tardo žinovai“ antrame filme „Jūsų tikrasis vardas“, kur detaliai pavaizduota, kaip priešiškos užsienio žvalgybos darbuotojas bando apsimesti bomžu, siekiant gauti dokumentus, tačiau įžvalgaus mento yra demaskuojamas.


Dar žr.