Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Blogas.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Blogas.lt - kadaise senovėje buvo populiariausia blogoferma ant visos Lietuvos, kur blogerių gal melejonas, beveik visi neaktyvūs, o dar kurie aktyvūs - tai dideliais kiekiais visokie mažvaikiai.

Kažkada keistu būdu, matomai per kokią tai nekompetenciją tenai prisiregistravo ir Remigijus Šimašius, bet Dainius Kreivys buvo gudresnis ir nuėjo į BlogSpot, o Remigijus Šimašius buvo dar gudresnis ir nuėjo į PoPo. Tai aišku mums rodo, kad šitie ministrai apie internetus išmano maždaug tiek, kiek Ingrida Šimonytė apie finansus.

Taip kad čia galim pastebėti, kad procesas yra aiškus, taip vat įžymybė Kaspinuotis jau ir pabėgo iš tos blogofermos, taip kad čia jau šitas faktas kalba už save.

Dar galim pasakyt, kad Blogas.lt ant kažkokios senobinės WordPress versijos sukasi, o reklamų kiekiais tenai yra nesulyginama galgi nei su niekuo. Nes pavyzdžiui, koks nors ten netgi LiveJournal, kur reklamų kaip prišikta, visvien tiek reklamų nekiša, kiek prikiša Blogas.lt, taip kad visas blogas pasidaro kaip koks reklamos ir spamo puslapis.

Taip kad čia Pipedija rekomenduoja: jei esat jaunas ir plepus, tai kelkitės į Blogr, o jei esate senas entelektualas, tai kelkitės į Popo, o jei koks nors dar, tai kur nors dar, bet užtat labai rekomenduojame ant Blogas.lt pasilikti ir nusikelti visus, kas mėgsta kai jiems per visą puslapį iššoka reklaminis popupas, kuris uždengia tekstą ir taip toliau.