Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


BlogSpot

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:34, 21 birželio 2015 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

BlogSpot dar žinoma, kaip Blogger - taigis garsiausia ir didžiausia blogoferma visame pasaulyje, dar sako, numeris antras pagal lankomumą buvo buvo po paties Google, pakolei neatsirado Feisbukas, tai dabar sako numeris trečias pasidarė. Čia jau pagal didumą toksai daiktas, kad visokie netgi tokie monstrai gigantai, kaip WordPress verkia tyliai kamputyje, nes atsilieka be ne ko kį 100 kartų.

Kita vertus, kad ir didžiausia blogoferma, bet tokia baisi ir atgyvenusi, kad jau vien pagal tai, kad koks nors blogeris blogą ten turi, galima išsyk pasakyti, kad žmogus nuo pasaulio atsilikęs labiau, nei koks nors seniai nudvėsusio One vartotojas.

O bet tačiau nieko čia nenustebinsim, pasakę, kad Blogspot priklauso tai pačiai Google, taip kad čia jau aišku, kas per tendencijos, kad Google Plius su Blogspot matomai greitai jau integruosis, tiktai kaip jau įprasta, iškreiptais būdais. O pakolei kas tai ant šios blogofermos dažniausiai savo blogus įsikuria visokios supermamos šmaikštašiknės, terašančios apie šmutkes ir sveiko maisto gaminimą.

Bendrai tai Blogspot visus labai nervina, nes kai kraunasi ten esantis koks nors blogas, tai vietoje to, kad patį blogą krautų, pirma pakrauna kažkokį šlykštų puslapį su besisukančiais ratukais ir ilgai jį rodo ir nervina. O dar labiau visus nervina, kad nagus prie to Blogspot prikišę kažkokie visai jau išprotėję kalbainiai, nes matyt Google pas juos užsakė vertimus, o tie nei nesuprasdami ką verčia, išvertė viską taip, kad nieko niekas nesuprastų. Žodžiu, savo kalba visas tas Blogger-Blogspot atrodo taip, lyg savo pragaro vartus į mūsų Visatą būtų atvėręs kažkoksai Betisadas.

Štai pavyzdžiui, pagalvokite sau patys, ką jūs suprastumėt iš tokių vat pranešimų ir užrašų (mes jums garantuojame, kad netgi jei galvojate, kad atspėtumėte, išties tai reiškia visiškai ką kitą, nei galvojate):

  • Peržvalga - čia jums tiesiog kažkokia statistika, o ne jokios ne peržvalgos
  • Pranešimai - šitaip jie vadina blogų įrašus, kitaip tariant straipsnius
  • Puslapinės poraštės išdėstymas - nežinome, ką tai reiškia
  • Sklaidos kanalo nuorodos - čia išvis neaišku kas
  • TP naudotojo vardas - išvis kažkoks kpš

Patys Google veikėjai nesiūlo kažin kokių patogumų, o ir tie patogumai šlubuojantys kažkokie - štai pabandykite įsivesti tos pačios Google Plus profilį, kad blogo šone rodytų, ir atrasite, kad jei pačių Google siūlymu sau pasidarėte kažkokį pagerintą adresą (kur vietoje skaičių yra koks nors prasmingas užrašas), tai Blogspot konfigūravimai viską parodys gražiai, bet įvesti neleis, nes pareikš, kad raidžių negali būti. Žodžiu, savo pačių paslaugose nesusigaudo.

Akis bado ir tai, kad anei jokioje temoje ir netgi vidiniuose Blogger puslapiuose normaliai nepalaikomos lietuviškos raidės, tai vis gaunasi, kad viskas parašyta vienu fontu, o vat kur tik kokia nors š, ą ar ž - tai vis kažkaip kitaip.

Na, ir galų gale, šiaip kiti nustatymai - valdymo sudėtingumu šita priešistorinė blogoferma lenkia netgi baisųjį LiveJournal, o pagal nutylėjimą jūsų bloge netgi niekas negalės pakomentuoti, nes kažkaip bus taip sukonfigūruota viskas, kad komentuoti tiesiog niekas negalės. Atrasti, kaip tą pakeisti - beveik neįmanoma. O apie išvaizdą netgi nekalbame - užsiknisite, bebandydami patys kažkaip pasidaryti dizainą, kaip kokio praeito tūkstantmečio pabaigoje.

Trumpai tariant, rinkitės geriausiai visiems pažįstamą ir įprastą WordPress, ar kokį lietuvišką PoPo.