Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Birželio 5: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: {{Vikipedijos standartas}} '''Birželio 5''' - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 5. Šitas skaičius yra dviženklis{{faktas}}. Biržel...)
 
S
 
1 eilutė: 1 eilutė:
{{Vikipedijos standartas}}
{{Vikipedijos standartas}}
'''Birželio 5''' - tai mėnesio [[Balandis|Birželio]] diena, kuri yra žymima skaičiumi [[5]]. Šitas [[skaičius]] yra dviženklis{{faktas}}.
'''Birželio 5''' - tai mėnesio [[Birželis|Birželio]] diena, kuri yra žymima skaičiumi [[5]]. Šitas [[skaičius]] yra vienaženklis{{faktas}}.


Birželio 5 diena dažniausiai būna kartą per [[metai|metus]], Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po [[Birželio 4]] ir prieš [[Birželio 6]] dieną.
Birželio 5 diena dažniausiai būna kartą per [[metai|metus]], Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po [[Birželio 4]] ir prieš [[Birželio 6]] dieną.
22 eilutė: 22 eilutė:
* [[Lapkričio 5]]
* [[Lapkričio 5]]
* [[Gruodžio 5]]
* [[Gruodžio 5]]


[[Category:Birželis]]
[[Category:Birželis]]

Dabartinė 14:37, 9 liepos 2013 versija

Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Birželio 5" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Birželio 5 - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 5. Šitas skaičius yra vienaženklis[reikalingas šaltinis].

Birželio 5 diena dažniausiai būna kartą per metus, Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Birželio 4 ir prieš Birželio 6 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2009 metais keičiamas eismo ribojimo laikas Lazdynų tiltu - lengviesiems automobiliams darbo dienomis bus leidžiama važiuoti ne nuo 22.00, o nuo 19.00 val. iki 6.00 val., švenčių ir poilsio dienomis – visą parą. Lazdynų tiltu bus leidžiama važiuoti ne tik viešajam maršrutiniam transportui, bet ir skiriamuoju ženklu „Neįgalusis“ pažymėtoms transporto priemonėms.
  • 2009 metais Vilniuje, Akropolyje esančioje parduotuvėje hyper Maxima XXX, atidaryta mėsos ir žuvies gaminių rūkykla.
  • 2020 metais šią dieną įvyko pagrindinai žalio jaunimėlio susirengta demonstracija Vilniuje, prieš rasizmą ir dėl to, kad JAV kažkoksai uniformuotas atseit policininkas nužudė kažkokį sukčių George Floyd, visą tą filmuojant žmonėms, o paskui policija pareiškė, kad nieko čia tokio ir tasai žmogus savaime numirė. Tai tada ir per pasaulį, ir per kitur nuėjo protestai, o taip pat - ir Lietuvoje irgi. Tai tada visokie patriotai, o tiksliau tai ne patriotai o daugiau užmaskuoti inceliai bei panašūs, ištikti traukulių porą savaičių negalėjo nustoti plūstis, kodėl ten tas jaunimėlis toks ir anoks, nes nedaro taip, kaip jie sugalvojo ir panašiai, o kadangi taip nedaro - vadinasi yra Lietuvos išdavikai, nes patys susigalvojo ko išeiti į gatves. Tai dėl to labai plūdosi apie leftizmą, o išties tai tyliai visi sau kentėjo ir griežė dantimis dėl šiknasopės, kad tas jaunimėlis išeina maždaug 1000 žmonių kiekiu, kai visokie naciukai ir panašūs per savo protestus išspausti sugeba vos kelias dešimtis žmonių.
  • 2021 metais šią dieną įkurta nauja partiją - Tautos ir teisingumo sąjunga, kurios vadu tapo Petras Gražulis, o pavaduotoju - Naglis Puteikis.


Dar apie Birželio 5

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Birželio 5: