Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Birželio 23: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: {{Vikipedijos standartas}} '''Birželio 23''' - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 23. Šitas skaičius yra dviženklis{{faktas}}. Birž...)
 
S
 
1 eilutė: 1 eilutė:
{{Vikipedijos standartas}}
{{Vikipedijos standartas}}
'''Birželio 23''' - tai mėnesio [[Balandis|Birželio]] diena, kuri yra žymima skaičiumi [[23]]. Šitas [[skaičius]] yra dviženklis{{faktas}}.
'''Birželio 23''' - tai mėnesio [[Birželis|Birželio]] diena, kuri yra žymima skaičiumi [[23]]. Šitas [[skaičius]] yra dviženklis{{faktas}}.


Birželio 23 diena dažniausiai būna kartą per [[metai|metus]], Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po [[Birželio 22]] ir prieš [[Birželio 24]] dieną.
Birželio 23 diena dažniausiai būna kartą per [[metai|metus]], Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po [[Birželio 22]] ir prieš [[Birželio 24]] dieną.
22 eilutė: 22 eilutė:
* [[Lapkričio 23]]
* [[Lapkričio 23]]
* [[Gruodžio 23]]
* [[Gruodžio 23]]


[[Category:Birželis]]
[[Category:Birželis]]

Dabartinė 14:57, 9 liepos 2013 versija

Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Birželio 23" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Birželio 23 - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 23. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Birželio 23 diena dažniausiai būna kartą per metus, Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Birželio 22 ir prieš Birželio 24 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2009 metais studentai ir mokiniai prašė neperlenkti lazdos saugant nepilnamečius nuo netinkamos informacijos.
  • 2009 metais rektorių noras studentus privalomai mokyti kūno kultūros kvepėjo pasipinigavimu. Studentų atstovai netikėjo šalies Universitetų rektorių konferencijos siekiais privalomomis kūno kultūros ir sporto pratybomis ugdyti studentų sveikatingumo kultūrą. Pasak Lietuvos studentų sąjungos (LSS) prezidento Dainiaus Dikšaičio, tokie veiksmai greičiau priminė bandymą iš valstybės žūtbūt gauti didesnį finansavimą, esamoje situacijoje nieko nekeičiant iš esmės.
  • 2019 metais per šias Jonines nebuvo lietaus, ir netgi nebuvo kitą, birželio 24 dieną, ko jokie sinoptikai nebuvo matęs belenkiek laiko. Lietaus nebuvo netgi ir birželio 25... Taip kad dėl šiųjų joninių netgi kai kurie kaimo alkoholikai jau ėmė tikėti klimato kaita.


Dar apie Birželio 23

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Birželio 23: