Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Birželio 14: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: {{Vikipedijos standartas}} '''Birželio 14''' - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 14. Šitas skaičius yra dviženklis{{faktas}}. Birž...)
 
 
(nerodoma viena tarpinė versija, sukurta vieno naudotojo)
1 eilutė: 1 eilutė:
{{Vikipedijos standartas}}
{{Vikipedijos standartas}}
'''Birželio 14''' - tai mėnesio [[Balandis|Birželio]] diena, kuri yra žymima skaičiumi [[14]]. Šitas [[skaičius]] yra dviženklis{{faktas}}.
'''Birželio 14''' - tai mėnesio [[Birželis|Birželio]] diena, kuri yra žymima skaičiumi [[14]]. Šitas [[skaičius]] yra dviženklis{{faktas}}.
 
Taip pat birželio 14 yra dar ir kažkokia tai tarptautinė [[blogeriai|blogerių]] diena, nes šitą dieną ne tai gal visi [[blogai]] prasidėjo, o gal šiaip kokie susirinko [[tinklaraštininkai]] ir nutarė pašvęsti, bet gi nors ir be jokios aiškios priežasties, ale šią dieną žmonės švenčia kažkodėl, nes matyt jiems taip patinka. Pipedija kaip visada remia blogerius beigi [[tinklaraščiai|tinklaraščius]], tai ir sveikina kasmet be jokių iškilmių.


Birželio 14 diena dažniausiai būna kartą per [[metai|metus]], Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po [[Birželio 13]] ir prieš [[Birželio 15]] dieną.
Birželio 14 diena dažniausiai būna kartą per [[metai|metus]], Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po [[Birželio 13]] ir prieš [[Birželio 15]] dieną.
22 eilutė: 24 eilutė:
* [[Lapkričio 14]]
* [[Lapkričio 14]]
* [[Gruodžio 14]]
* [[Gruodžio 14]]


[[Category:Birželis]]
[[Category:Birželis]]

Dabartinė 14:00, 12 liepos 2015 versija

Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Birželio 14" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Birželio 14 - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 14. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Taip pat birželio 14 yra dar ir kažkokia tai tarptautinė blogerių diena, nes šitą dieną ne tai gal visi blogai prasidėjo, o gal šiaip kokie susirinko tinklaraštininkai ir nutarė pašvęsti, bet gi nors ir be jokios aiškios priežasties, ale šią dieną žmonės švenčia kažkodėl, nes matyt jiems taip patinka. Pipedija kaip visada remia blogerius beigi tinklaraščius, tai ir sveikina kasmet be jokių iškilmių.

Birželio 14 diena dažniausiai būna kartą per metus, Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Birželio 13 ir prieš Birželio 15 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:


Dar apie Birželio 14

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Birželio 14: