Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Birželio 10: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: {{Vikipedijos standartas}} '''Birželio 10''' - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 10. Šitas skaičius yra dviženklis{{faktas}}. Birž...)
 
S
 
1 eilutė: 1 eilutė:
{{Vikipedijos standartas}}
{{Vikipedijos standartas}}
'''Birželio 10''' - tai mėnesio [[Balandis|Birželio]] diena, kuri yra žymima skaičiumi [[10]]. Šitas [[skaičius]] yra dviženklis{{faktas}}.
'''Birželio 10''' - tai mėnesio [[Birželis|Birželio]] diena, kuri yra žymima skaičiumi [[10]]. Šitas [[skaičius]] yra dviženklis{{faktas}}.


Birželio 10 diena dažniausiai būna kartą per [[metai|metus]], Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po [[Birželio 9]] ir prieš [[Birželio 11]] dieną.
Birželio 10 diena dažniausiai būna kartą per [[metai|metus]], Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po [[Birželio 9]] ir prieš [[Birželio 11]] dieną.
22 eilutė: 22 eilutė:
* [[Lapkričio 10]]
* [[Lapkričio 10]]
* [[Gruodžio 10]]
* [[Gruodžio 10]]


[[Category:Birželis]]
[[Category:Birželis]]

Dabartinė 14:41, 9 liepos 2013 versija

Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Birželio 10" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Birželio 10 - tai mėnesio Birželio diena, kuri yra žymima skaičiumi 10. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Birželio 10 diena dažniausiai būna kartą per metus, Birželio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Birželio 9 ir prieš Birželio 11 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2011 metais šią dieną įvyko Respublikos skandalas, nes toksai laikraštis Respublika atsiuntė kokius tai kažkam dalykus kad jų reputacija pažeista kuo tai, ir Dainius Radzevičius dėl to esąs kaltas ir turi apie viską parašyti paneigimą, nes parašė kažką apie tai, kad Wikileaks paskelbė kažką... Berods tai Wikileaks skelbė, kad kažkas ten reketavo verslininkus mokėt, grasindami, kad jei nemokės, tai apipils purvais...
  • 2021 metais STT prigavo Mindaugo Puidoko padėjėją už kyšį, siūlytą kitam seimūnui, ir darė kratą Seimo kabinete, tai tada Mindaugas Puidokas visiems skelbė, kad tapo kažkokio susidorojimo auka. Kaip iš jo kalbų supratome, tai kad STT jį kažkaip užpuolė, tada mušė, plėšė drabužius, smaugė, laužė kanceliarijas ir baldus ir panašiai. Vienok nematėm nei vieno tikinčio tuo, kad išties taip buvo.


Dar apie Birželio 10

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Birželio 10: