Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bikinis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:06, 25 liepos 2019 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Bikinis''' - tai atominis maudymukas, nes pavadinimas - nuo Bikini atolo, kur amerikiečiai darė atominių bombų bandymus 1946, ...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Bikinis - tai atominis maudymukas, nes pavadinimas - nuo Bikini atolo, kur amerikiečiai darė atominių bombų bandymus 1946, Liepos 1 ir Liepos 25.

O bikinio kūrėjas buvo toksai prancūzas, Louis Réard, drabužių dizaineris - tai jis sugalvojo, kad jei dviejų dalių maudymukas bus pavadintas Bikini vardu, tai bus asociacijos su atominėmis bombomis, tai įspūdį visiems padarys. O ir šiaip, "bi" - reiškia, kad iš dviejų dalių.

Tai tasai Louis Réard pademonstravo manekenes su bikiniais Liepos 5 dieną, tai efektas publikoje buvo dar didesnis, nei nuo atominių bombų, nes visi pakvaišo - vieni sakė, kad tai pornografija, nes moterys beveik nuogos, o gi kiti sakė, kad ne nuogos, nes apsidengusios, taip kad ne jokia čia ne pr0n.

Tai paskui dar nemažai metų daugelis šalių bandė bikinius drausti, nes tipo esą nepadoru, bet uždrausti nesigavo, nes per daug gerai jie atrodė.