Benamiai gyvūnai

Benamiai gyvūnai - tai dažniausiai gi visokios valkataujančios katės, šunys, nors kartais ir egzotikų pasitaiko - smaugliai, voverės ar lapės ir netgi enotai su šeškais apninka miestus visokius. O jei gyvūnas neturi šeimininko, tai jis ir valkataujantis, tai reiškia - sunaikintinas, ar, kaip sako debilavotos visokios supermamos šmaikštašiknės, kad reikia "užmigdyti".

Žaliavų tiekėjas atvažiavo į kebabų kioską

Tai paprastai tas "užmigdymas" ne tik kad su užmigdymu neturi nieko bendra, bet net ir ne nuodijimas tai būna, nes nunuodijus, mėsos jau negalima niekur panaudoti, tai paprastai ten tiesiog nukerta galvą ar pasmaugia virvute kokia nors. Puikūs iš kailių gaunasi drabužiai ar apikaklės visokios, kur taip visokių ponučių mėgstamos - egzotiškai atrodantys visokie gauruoti kailiai juk nebūdingi avims ar ožkoms, o štai šunys ar katės tai ir duoda tuos keistų spalvų kailiukus, taip žavinčius moteris visokias.

Ir jau žinoma, puikiai mėsa tinka maistui, tad visokie kebabai, čeburekai, koldūnai ir kibinai bei kiti iš faršo daromi produktai, įskaitant netgi dešras - puikus utilizacijos pavyzdys!

Dar turim pastebėti, kad jei ir karvė kokia ganos pievoje ar ten briedis girioje - tai irgi benamiai padarai.

O tai dar atskira tų benamių gyvūnų rūšis - tai valkataujančios katės, katros išvis turi visokių savų ypatybių kažkokių.