Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bayer

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:44, 12 lapkričio 2013 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Įvairūs puikūs Bayer sukurti produktai senoje reklamoje

Bayer - garsioji vaistų gamybos firma, aspirino ir heroino išradėja, garsi dar ir tuo, kad yra viena iš Big 6, nes labai jau didelė ir sėkminga, taip kad linkime čionai jai ir toliau sėkmės.

Savo laiku Bayer buvo garsiosios I.G. Farben padalinys, sukūręs tabūną, zomaną ir zariną - ligšiolei populiarius bei garsius nervus paralyžuojančius agentus, kurių melejonas tonų buvo suverstas vėliau į Baltijos Jūrą. Tai čia dar galim pasakyti, kad tai toksai preparatas Trilon, kuris nuo visokių tenai gerų ligų padeda, tiksliau atvirkščiai[1].

O dar ta Bayer firma pagarsėjo, kad Aušvice jos užsakymu anoksai Mengelė darė daug bandymų[2], tai jau gal dabar tai netiesa, nes kaip gi negražu taip būtų...Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.