Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arvydas Kregždė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:39, 28 gruodžio 2012 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Arvydas Kregždė - garsus socdemas, o dar ir vadovavo Seimo kanceliarijai netgi 12 metų, tai čia rekordas visiškas, niekam dar to nėra daugiau pavykę, tai būtų gal ir dar ilgiau vadovavęs, betgi kilo kažkoks skandalas, kad tarnybine padėtim kažkaip piktnaudžiaujama, tai staiga tik ėmė ir susirgo tas Arvydas Kregždė, o likus vienai dienai iki Seimo balsavimo dėl jo atleidimo, tik ėmė ir pasiprašė patsai atleidžiamas, tai kaip ten baigės, dabar jau neprisimenam, betgi įsisuk tu taip į tokį postą, čia ir mes norėtume...