Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Artimieji Rytai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
19:32, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Fandorina versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Artimieji Rytai - taigi regionas, katras mums gal ir ne arti, bet užtatai arti Vakarams, o tai ir gaunasi taip: kadangi visur Rytų-Vakarų priešprieša, tai ten, kur Rytai arčiausia, tai ir priešprieša didžiausia. Keista tik, kad anie arabai neturi sąvokos "Artimieji Vakarai" - matyt visi jiems vienodai arti arba vienodai toli...

Tai ir girdim nuolat per naujienas vis pranešimus apie Artimuosius Rytus: tai ten Izraelis ir Gazos Sektorius, tai ten Palestina, tai ten Irakas bei Iranas, tai ten Kuveitas, tai Sirija, tai Jordanija - ir visur tik įvykiai, karai ir baisybės.

Tuo tarpu kai kurios šalys jau bando ir nusiplauti nuo savęs Artimųjų Rytų dėmę ir neturėt su šiuo regionu nieko bendra, tegul kažkadais ir besivėlusios į reikalus Persijoje ar Palestinoje - taip ir Turkija bei Egiptas atsiriboja nuo šių šalių ir bando atsidurti neaišku kur - ne tai Afrikoje, ne tai Kaukaze, ne tai Europoje.