Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arijai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:00, 1 gruodžio 2020 versija, sukurta Ratukai (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Arijai''' - tai tokios senovės Indijos klajoklių gentys, kurios kadaise per visokius Azijos kalnus ir dykras keliavo ir nukeliavo iki kažkur tai Euro...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Arijai - tai tokios senovės Indijos klajoklių gentys, kurios kadaise per visokius Azijos kalnus ir dykras keliavo ir nukeliavo iki kažkur tai Europos ir čia nusėdo.

Ieškant arijų šaknų, paaiškėjo, kad tos gentys Indijoje buvo žinomos kaip karingi klajokliai, neretai užsiimdinėję vagystėmis ir plėšikavimu, todėl nepakliūnantys į indiškų kastų sistemą. Būtent todėl patys indai su tais arijais susidoroti neįstengė, tarpais pasiduodami tam ir tapdami arijų pavaldiniais. Iš to arijų gentys ir buvo laikomos aukštesnėmis gentimis, o ypač save tokiais aukštesniais laikė patys arijai.

Gi kita vertus, dėl to, kad į kastų sistemą nepakliūnantys, t.y., bekasčiai, Indijoje arijai buvo nemėgiami, vaikomi ir matyt tai ir tapo priežastimi jų bėgimui į tolimus kraštus. Į tuos kraštus pakliuvę, arijai vėlgi nelabai sutarė su vietinėmis gentimis, pvz., su kokiais nors senovės graikais ar romėnais, o paskui ir su kitomis tautomis.

Šiais laikais arijai yra vienareikšmiai identifikuoti pirmiausiai etniškai ir kultūriškai, o paskui jau netgi ir genetiškai. Tai yra tos gentys, kurios vadinamos romais arba čigonais.

Dar labai juokinga yra tai, kad visokie naciai ir neonaciai iki šiol svaigsta kartais apie aukštesnę arijų rasę, baltuosius arijus ir panašiai, bet nesupranta, kad kalba tai apie čigonus, kurių patys labai nekenčia. Ir vadindami save arijais ar arijų palikuonimis, tokie nacistai ar rasistai patys save vadina čigonais. Taip save vadina ir taip patys ir didžiuojasi.

Taigi, rasizmas čia neblogai apsigauna.