Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antstoliai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Antstoliai yra tikri šelmiai ir šiek tiek nedorėliai, nes gyvena iš kitų dorų ir ne visai Lietuvos piliečių nelaimių. Sakykim, jei važiavai zuikiu trulike ir tave pagavo kontrolierius ir pats nesumokėjai baudos (dabar priklausomai nuo miesto apie šimtas litų) tai po tam tikro laiko antstolis iš tavęs paprašys tūkstantį. Jei nemokėsi - užblokuos sąskaitas ir numaus paskutinius triusikus.

Dar antstoliai praverčia faktinių aplinkybių konstatavime. Sakykim, eini mieste ir gauni į marmūzę - tada iš karto kviesk antstolį nes tik jis tinkamai tave nufotografuos, detaliai apžiūrės ir jei dar būsi nenusikalatojęs, konstatuos popieriuje, kad gavai į dūdą. Atėjus teismo laikui ta popiera mojuosi niekadėjui po nosimi ir išsimuši gerą sumelę išbarbintiems dantims susidėti. Jei nedurnas - ir kokią kompensaciją galima pasiimt. Šiaip anstoliai dažniausiai būna stori, seilėti ir pasikėlę. Bobos-antstolės kaip taisyklė yra negražios.

Dar daugelis painioja antstolius su skolų išmušėjais, o bet tačiau čia yra skirtumų keletas, nes skolų išmušėjai tiktai šiaip nervina, bet jokios teisinės galios neturi ir padaryti nieko negali, nebent mirtingai užknisti. O štai antstoliai tai gali ir turtą areštuot, ir pinigus visus atimt, ir ką tiktai nori. Tik vat vienintelis apribojimas jiems, kad jie tam turi turėti kokį teismo sprendimą ar kokią kitą juridinę nutartį kažkokią ten. Nes jei nereikėtų jiems, tai skolininkai visi jau seniai gyventų šiukšlynuose, besislapstydami, kad jų neišparduotų kokiems nors vidaus organams, kad skolas padengt, nes kai skolos pas antstolius pakliūna, tai jos išauga belenkiek, kiek ten tas antstolis sau kokių nors išlaidų prisiskaičiuos.