Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antrininko simptomas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:11, 20 liepos 2014 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Antrininko simptomas''' - sunkus simptomas, atsirandantis dažniausiai tik prie aiškių smegenų pažeidimų, dažniausiai prie kokios nors galvos smegenų traumos, padaryto...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Antrininko simptomas - sunkus simptomas, atsirandantis dažniausiai tik prie aiškių smegenų pažeidimų, dažniausiai prie kokios nors galvos smegenų traumos, padarytos mechaniniu būdu ar kilusios dėl kokio nors sunkaus susirgimo, kaip kad vėžys.

Pacientui vaidenasi, kad kažkur šalia, visai už jo stovi jo paties klonas, kuris visaip atkartoja judesius, veiksmus ir taip toliau. Savo kūną pacientas jaučia, kaip tą antrininko kūną, o pojūtis, jog kažkoksai klonas yra šalimais, būna toks stiprus, kad nei abejonių nekelia.

Skirtingai nuo kitų kiek panašių atvejų, antrininko simptomas dažnai būna be jokių haliucinacijų ir kitų kliedesių. Savo pobūdžiu kažkiek primena apreiškimą, tačiau yra nuolatinis. Taip pat primena visokius atpažinimo simptomus, tačiau skirtingai nuo pastarųjų, pacientas paprastai netapatina kažkokio susigalvoto klono su aplinkiniais žmonėmis.