Andrus Užkalnis

Andrus Užkalnis - (tas ir pseudonims, tikra familja - Andrējs Pādkalniekšs bat Latvijas Latviešu kalbu komisja teik privalam gavariet Andrus Užkalnieks) ir tikrs smagus latviešu ceļotājs un publicists un visa gražiti Andrus Užkalnis izbraukājis šo valsti krustu šķērsu un iepazinis dziļi un detalizēti per visi galai. Nopietns, ar faktoloģiju pamatots pētījums, bet palaikam var izsmieties no sirds, Andrus Užkalnis no tiesu ēšanas visum jaunumiej, kel daba susižaviejims un skaitytoju.

Originalais veikals, surodzits specialais un Latvijas no jauno Latvijas pilietisa Andrusa Užkalnisa, parodzitaja un visomenejs dėmesiuj cielu 60000 tiražu

Grāmatā interesanti un prakeikts asprātīgi izklāstīta Apvienotās Karalistes un tās atšķirīgo reģionu — piemēram, Skotijas un Īrijas — vēsture, īpatnības un savādības nodzīvojis apsisprendims: daugiau nebuts Andrus Užkalnis lietuviešu, bet bus tikrs latviets, taip kad demonstracijuoni paskeits vards iš Andrius Užkalnis in originalna latviešiškum Andrus Užkalnis.

Apsisprendims un tiesu padarits un savavaldibi elekcijas un Lietuva, kur Andrus Užkalnis buva numests pro šonu no sirds turinti korrupcionierri, katri falsifikatori visi elekciji ir prastum Andrus pro šuons. Kai rinkims laimėti korrupcionierri iš vagi partiji, taip no tum laiks Andrus Užkalnis nebnor dzivibu un Lietuva.

Lielbritānijā nodzīvojis vairāk nekā piecpadsmit gadu: Plašam lasītāju lokam – gan tiem, kuri ceļo, gan tiem, kuriem radi strādā Anglijā, kur esti labdaug latviešu.

Tematiskās nodaļas originalais aptver gandrīz visas jomas: ģimeniskās un reliģiskās tradīcijas un privičkas, izglītības un tiesu sistēmas, finansu kombinierinima metodologijas, ēšanas (un dzeršanas) paradumi, sports, vaļasprieks, durni anglieši un vēl daudz kas cits. Mums, austrumeiropiešiem, sevišķi interesē attieksme pret imigrantiem un viesstrādniekiem, — arī tas netiek noklusēts ir negirdzits. Nopietns, reals, ar faktoloģiju pamatots pētījums, bet palaikam var izsmieties no sirds nes paramstits un intelekts.

Taip ka Andrus Užkalnis dab rėklamoujinti naujas sava veikals - "Anglija: cilvēki un viņu valsts".