Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alternatyva Lietuvai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Alternatyva Lietuvai - kažkokia neaiškios kilmės grupė ar tai sambūris, o gal ir ne grupė, o tiktai pavienis Kazimieras Juraitis, nes jis ten kažką darė, kai artėjo 2019 prezidentų rinkimai.

Tai nieko rišlaus apie tą nežinom, nes tik radom, kad buvo dar ir panašus sambūris Mūsų gretos, kur irgi nieko įdomaus.

Kartais taip atrodo, kad kai kurie smulkiausi politikieriai jaučiasi tokie vieniši, kad prisigalvoja sau išgalvotų draugų, tada su tais išgalvotais draugais pasiskelbia kažkokiais sambūriais ir vaizduojda, kad jų yra daug. Kartais, jei labai smarkiai pasiseka, tai į tokį išgalvotą sambūrį prisikviečia dar kelis ar netgi kelioliką panašių į save politikierių, kurie irgi su išgalvotais draugais galų gale jau ima jaustis kaip tikra minia ir didelė jėga.

Paskui, aišku, realybė kaip nors tokį sambūrį užkabina, tikri veikėjai tarpusavy susikala, išgalvoti personažai dingsta ir paaiškėja, kad jokios politinės jėgos išties nei nebuvo, o buvo tiktai kalbos, kad ji egzistuoja.

Dar sakė, kad jei koksai tai totalitarinis režimas panaudos jėgą, tai prašys kaimyninių šalių - Rusijos ir Baltarusijos, kad šiosios kažkur Jungtinėse tautose tarpininkautų ir įvestų taikdariškas pajėgas.


"Alternatyva Lietuvai" nariai

Čia iš kažkur parankiojome, tai tokių štai suradome, nors gal ir nelabai aišku, ar čia tikrai taip. Nes kiek radome, tai aiškinimai apie narius buvo paties Kazimiero Juraičio, tai gali būti, kad ir jis pats prigalvojo visokių dalyvių, o ar tie dalyviai patys apie tai žinojo - tai mes nežinome. Taigi, imkite tai kaip yra: