Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Almax

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:14, 1 lapkričio 2022 versija, sukurta Ratukai (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Almax - tokia nelabai aiški ir nelabai atrandama PR kompanija, kuri kadaise sufigūravo Borisovo skandale, kuris, savo ruožtu, baigėsi tuo, kad Rolandas Paksas pasidarė nebe prezidentas, o tik neaišku koksai politinis pastumdėlis. Pradžioje firma labai padėjo Rolandui Paksui suorganizuoti visą rinkiminę kampaniją, o paskui, kaip paaiškėjo, bandė tampyti už virvučių.

Reikalas buvo toksai, kad po kažkokių neaiškių grasinimų, kuriuos toksai Jurijus Borisovas paskleidė, kokia tai teisėsauga įlindo į kokią tai Borisovo vilą ir tenai padarė kokią tai kratą. Vat per tą kratą ir atrado kažkokius tai keistus dokumentus, kurių visa esmė buvo - masinis didelių mastų Lietuvos politinių veikėjų diskreditavimas ir šmeižimas.

Su firma Almax buvo susietos pora pavardžių:

  • Anna Zatonskaya
  • Anatoly Potnin

Pagal spėliones iš to meto, visas planas buvo skirtas tam, kad gerai apšikus įvairiausius politikus, Rolandas Paksas atrodytų gerai ir tada laimėtų prezidento rinkimuose. O kadangi prezidento rinkimuose Paksas laimėjo, tai panašu, kad ta visuotinio apšmeižinėjimo kampanija gavosi visai sėkminga. Tik vėliau, kai įvyko Borisovo skandalas, paaiškėjo, kad Rolandas Paksas informavo šį apie tai, kad jo pokalbių klausosi VSD, o jau tada patsai Borisovas apie viską informavo Almax atstovę Aną Zatonskają.

Tuo metu Almax kompanija buvo susieta ne šiaip su Rusija, bet ir su FSB bei įvairiomis Rusijos politinėmis figūromis, juoba kad ir pats Jurijus Borisovas irgi su Rusija biznį turėjo ir ne šiaip paprastą, o karinės technikos - sraigtasparnių. Taip ir buvo surišta, kad reikalas čia susijęs su Rusijos politinėmis intrigomis Lietuvoje.