Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ajurvedinė mityba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
10:48, 13 gegužės 2023 versija, sukurta Casablanca (Aptarimas | indėlis) (→‎Dar žr.)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Pančagavija yra esminis ajurvedinės mitybos komponentas. Taip, jūs nuotraukoje matote dar ir karvės šūdus, taip, juos irgi valgo.

Ajurvedinė mityba beigi ajurvedinis maistas - tai toksai, kur Ajurvedos kažkokios aprašė, kaip tą daryti ir valgyti. Visa šio maisto esmė - tai pančagavija ir tos pančagavijos derinimas su įvairiais kitais produktais įvairiais būdais.

Kaip sako kažkokie gandai ir žiniasklaida, Lietuvoje ajurvedinę mitybą propaguoja kažkokie Gaudijos vaišnavai bendrai ir koksai tai Žilvinas Užkuraitis konkrečiai[1], bet tai nežinom, ar būtent šitos ajurvedinės mitybos idėjas jie praktikuoja ir kitiems siūlo, nes nelabai galim patikėt tokiomis nesąmonėmis.

Pats esminis ajurvedinės mitybos elementas - tai pančagavija, kuri daroma iš visokių karvių daromų dalykų pačia plačiąja prasme - t.y., ne tik iš pieno, bet ir iš myžalų ir šūdų. Visi šitie produktai yra maišomi, rauginami, paskui valgomi.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.