Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Adomas Mickevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
13:56, 26 rugpjūčio 2012 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Adomas Mickevičius (lenk. Adam Mickiewicz) - garsus poetas, lenkai sako, kad lenkas, lietuviai gi teigia, kad lietuvis. Garsioji frazė "Litwo, ojczyzno moja" - lig šiolei kelia visokius ginčus, nesgi frazė sako, kad lietuvis, ale lenkiškai parašyta!

Gi Pipedija kartą ir visiems laikams išsprendžia šį klausimą: išties gi Adomas Mickevičius, taip iškėlęs lietuvių tautinį sąmoningumą, buvo tiesiog žydas, kaip sakant - litvakas! Taip kad prašome apsiraminti ir nekelti ginčų!

Nes gi jo tėvas gi buvo pusiau lietuvių kilmės bajoras, o pusiau neaišku kas, gi motina - tikra žydė Majewska iš garsiojo Jakovo Franko sektos, o šioji gi dar Abiejų Tautų Respublikos laikais pagarsėjo, kaip pirmoji pasauly iškėlusi žydų integracijos bei asimiliacijos į vietines koncesijas idėją - dar XVIIIa. apkrikštijant tūkstančius litvakų. Tai pagal žydų paprotį Adomas Mickevičius - šimtaprocentinis žydas, nes motina - žydė. O tėvas vat jo tėvas - tai dar neaišku, kas.

Dar paskum jau Adomas Mickevičius tapo kitos rūšies veikėju, tiksliau jau jo paminklas, esantis šalia Onos bažnyčios tokiu tapo, nes tenai įvyko 1987 rugpjūčio 23 dienos mitingas prie Adomo Mickevičiaus paminklo, nuo kurio išties ir prasidėjo visa Dainuojanti revoliucija.