Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šunų veislės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:39, 7 kovo 2021 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: Vaizdas:Sunu_veisles.jpg|400px|thumb|right|Išties tai gal nelabai teisingas skirstymas, nes tas šuva, kur kriokia ir perdžia, pasižymi nesveikai dideliu intelektu ir yra pr...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Išties tai gal nelabai teisingas skirstymas, nes tas šuva, kur kriokia ir perdžia, pasižymi nesveikai dideliu intelektu ir yra protingesnis už daugelį dibilų, kurie sugeba gauti pasą ir paskui balsuoja per rinkimus ir išsirenka kokius nors LVŽS į valdžią.

Šunų veislės - tai tiesiog tokios genetiškai ir kitaip atrinktos šunų atmainos, pasižyminčios stabiliomis genetinėmis, išvaizdos ir elgesio savybėmis, dėl kurių ir būna kažkieno ten pasirenkamos.

Kadaise būta ne tiek jau ir daug esminių veislių rūšių, tai šunys būdavo medžiokliniai, aviganiai, sarginiai ir viskas. Paskui gi tų rūšių ėmė daugėti ir daugėti, radosi vis keistesnės rūšys, įskaitant ir tokias, kurios auginamos tik dėl išvaizdos ar, kitais atvejais, vien maistui.

Galų gale kai kurios panaudojimo sritys, kaip kad sarginiai, medžiokliniai ar aviganiai beveik išnyko, transformavosi į sportines ar tarnybines veisles, o ir tos - į dekoratyvines.

Kaip sako, kadaise rotveileris buvo baisus padaras, kuris savo girtą šeimininką saugodavo taip, kad kabokas jo nei išvaryt negalėdavo, nei pinigų paimt ir todėl girdyti turėdavo iki išnaktų. Dabar gi rotveileriai tampa jau visai moderniais šunimis ir po truputį įgauna labradorų charakterį - dar kelios kartos ir net ant vagies nebandys loti.

Visgi dabar čia bet kuriuo atveju svarbu tai, kad galite nusipirkti bet kokios norimos veislės šunį - tai tam yra ir šuniukų pardavimai.