Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ūkio bankas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:31, 11 lapkričio 2013 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Ūkio bankas yra puikus bankas, sėkmingai veikia ir visai jokių negerų požymių nesimato, nors Lietrytis savo skandalingame straipsnyje kartą prieš pat Snoro žlugimą iškėlė versiją, kad Lietuvos Bankas ruošiasi ir šį uždaryti kartu su Snoru ir dar keliais. O tai asociacijų kai kam kilo įvairių, nes kokiu tai būdu Ūkio bankas su Diena Media grupe galįs būti susietu panašiai, kaip kad Snoras galįs būti susietu su pačiu Lietryčiu.

Pipedija kategoriškai atmeta bet kokias insinuacijas, kokios čia tik galėtų būti, nes jokių neigiamų faktų čia nežinome, o visi gandai greičiausiai besantys nepagrįsti, nes ir pagrindo jiems nėra. O dar turim pasakyti, kad ir sąryšiai su kokia nors Rusija tėra tuščios kalbos.

Užtat pagarbą nusipelno Vladimiras Romanovas, kuris nors ir turi tokį vardą, kaip ir Vladimiras Antonovas, tačiau niekaip neleidžia galvoti, kad galėtų būti kaip nors kuo nors prasižengęs, nes skirtingai nuo Snoro, remia Žalgirį, o ne, atsiprašant, Lietuvos Rytą.

Taip kad bet kokias nesąmones čia prašome pasilaikyti sau ir čionais neskleisti, nes apie šitą banką Pipedija sako vienareikšmiškai: jis geresnis net už Pipedijos banką!

Upd. Taigi daug neteko laukti ir 2013 metų Vasario 12 dieną tas pats storasis niekšelis Vitas Vasiliauskas nurodė apriboti Ūkio banko veiklą, o pats Romanovas kažkur dingo, paskui jį gi nunyko ir Lietuvos žmonių partija, katra galimai gal turėjo atstovauti kokius tai interesus ar šiaip žmoniečius kokius nors ginti nuo teisėsaugos gniaužtų.