Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šūdlaiškiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:20, 15 lapkričio 2014 versija, sukurta Digas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Štai tokius vaizdinius įsivaizduoja dibilai, kurie persiuntinėja šūdlaiškius vieni kitiems

Šūdlaiškiai - tai tieji elektroniniai laiškai, kuriuos neretai siuntinėja visokios supermamos šmaikštašiknės o dar dažniau - visokios ofisinės žiurkės, kurios būna, kad pasigauna kokį nors virusą, kuris rodo kokius nors ten šuniukus ar kačiukus, tai negana to, kad pačios savo kompą virusais užkrečia, tai dar ir kitiems tuos virusus persiunčia pažiūrėt. Už tai anos ofisinėmis žiurkėmis ir būna vadinamos.

Upd. čia gi vienok istorija nutiko Lietuvoje: kažkokia ten Audrė Kontrimaitė, pasigavusi kažkokius eilinius šūdlaiškius, ėmė skleist jų turinį į feisbukus, ko pasekoje kilo didelis šitstormas, pasibaigęs tuo, kad tą moteriškę ėmė tampyti kažkokios policijos ir dar ten kažkas, kaip už esą panikų skleidimą. Tai dabar gal truputį visokius kliedesius siuntinėjančios žmogystos ir aprims truputį, nors greičiausiai tai ne, nes jos niekada neaprimsta, nes neturi tiek entelekto, kad galėtų kada nors pamąstyt, apie tai, kokius kliedesius siuntinėja.


Įvairios šūdlaiškių rūšys

Persiųsk šūdlaiškį N žmonių ir tave aptaškys laimės purslai, t. y. bukakė (Cenzūruota???)

Visgi dažniausios rūšys tų šūdlaiškių - tai ne kokie virusai, o šiaip visokie kliedesiai apie tai, kaip reikia persiųsti kokį nors šūdlaiškį 9 kitiems žmonėms, nes jei nepersiųsi, tai numirsi, o jei persiųsi, tai išloši loterijoje milijoną, surasi gyvenimo meilę ir dar būsi paaukštintas pareigose, nes tai koks nors šventas laiškas, kurį parašė prieš 1000 metų kokia nors budistų xūjydla, o per tą laiką visi, kurie nepersiuntė to laiško, tai numirdavo nuo karų, ligų ar senatvės ir taip jau numirė kažkiek milijardų žmonių.

Čia patartume elgtis protingai ir žinot, kad kiekvienas yra pats savo laimės kalvis, taip kad jei nori pajausti malonumą, tai žmogus turėtų to ir siekti, o ne tikėtis, kad kažkokie laiškai padės. Puikiai patartume pavyzdžiui, užsiimti onanizmu, nes skirtingai, nei kokie narkotikai, onanizmas nekenkia.


Aukojimai vėžiui ir kitiems ligoniams

Dar kita rūšis šūdlaiškių - tai populiarus spamas apie tai, kad Microsoft, Nokia, Sony ir Apple nutarė paaukoti melejoną dolerių vėžiu sergančiai mergaitei, ir taip paaukos po vieną centą už kiekvieną laišką, kurį tik kažkas persiųs kur papuola. Ir dar tokiame laiške pažadama, kad visų laiškų siuntimas yra kažkokiu būdu stebimas, matyt per kokius nors virusus galimai, ar per dar kur nors, ką tik galima paspėlioti.

Čia turim pasakyti, kad jei jūsų smegenys neveikia, tai aišku, tokius laiškus ir toliau kitiems siuntinėkite, pakolei kas nors jums nepaaiškins, kad smegenų trūkumas yra nepagydomas ir laikas jau imti ir suorganizuoti panašų šūdlaiškį, kuriame būtų prašoma žmonių susimesti kokiai nors operacijai, kad jus pagydytų nuo smegenų nepakankamumo, persodindami jums vištos smegenis, kurios yra didesnės.

Taip kad darykite, darykite, prašom.


Virusai ir šūdlaiškiai

Arba dar kita rūšis šūdlaiškių - tai apie tai, kad tie patys Microsoft, Symantcec, McAfee, AVG, Apple, IBM, Kaspersky, Lavasoft ir dar belenkiek visokių kompanijų įspėja neatidarinėti jokių emeilų, nes atėjo baisiai didelis pavojus ir kažkokie emeilai eina su virusais, nuo kurių kompiuteris užsikrės, ištrins viską, kas papuola, sudegins monitorių, sutraiškys kietąjį diską, o paskui susprogs ir išdegins visiems smegenis.

Čia aišku turime paaiškinti jums, kad vienintelė rūšis virusų, kuri taip plinta - tai būtent šitie patys šūdlaiškiai, nes tai yra lietuviškas virusas visame savo spindesy ir žėrėjime. Siuntinėkite, siuntinėkite tuos įspėjimus neatidarinėti visokių emeilų su savo paties siųstais šūdlaiškiais. Gal kas nors susipras ir jus užblokuos, taip nuo jūsų flūdinimo apsisaugodamas.

Šiaip visokie kitokie šūdlaiškiai

Ogi dar dažniau tai būna šiaip visokie šūdukai su visokiais tokiais mielais ir gražiais gyvūnėliais, kur pasileidžia kokia nors programėlė ar šiaip kokia nors užkrėsta prezentacija, taip kad tokie užpisa visus nuolatos, bet daugelis pasidrovi tiesiai į veidą panašiems žmonėms pasakyt į veidą pasakyt į veidą tiesiai, kad EN.