Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Naudotojo aptarimas:88.216.39.234

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Garbusai Vartotojau, prašome netrinti viso teksto apie Kęstutis Pūkas - bent dalis indėlio turi išlikti. --Donatas 15:17, 2009 rugsėjo 2 (UTC)


 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Tamstos žiniai "2xas", kaip kad jūs rašot yra neteisinga-reikia rašyti Duchas. Kadangi jūs nemokate parašyti žodžio duchas, įtariame, kad ir pats esate duchas...PostFactum 20:29, 2009 rugsėjo 16 (UTC)

Čiulpk bybį! --Donatas 09:21, 2009 rugsėjo 17 (UTC)

Drįstu teigti, kad žodis dūchas visgi turėtų būti rašomas su Ū ilgąja... --Tararaika 10:23, 2009 rugsėjo 17 (UTC)


O tai pasiskųsim:

person: Rolandas Balkauskas address: Statybininku 32-1, address: LT-4580 Alytus, address: Lithuania phone: +370 614 39702 phone: +370 35 24777 fax-no: +370 35 24800 e-mail: info@aktv.lt nic-hdl: RB19469-RIPE source: RIPE # Filtered


Taigi užsiregistruokit

Mielasai ir brangusai, tamistos įnašas darosi juntamas ir svarus, taipgi kad ir užsiregistruot jau laikas!

Ar tikrai būtina registruotis???

Nagi taigi o kaip jūs kitaip išgalėsite gauti Pipedijos sertifikatą ar juolab kokį iškilmingą virtualinį medalį?

Po to mano asmenybę identifikuos visokie STT ir t.t.

Na užsiregistravau, kaip matote tai nebuvo labai sudėtinga.

Nagi vakaip nuostabu gi! Sveikijame! O nuo STT jus apsaugos VSD!


Tai yra anoniminio naudotojo, nesusikūrusio arba nenaudojančio paskyros, aptarimų puslapis. Todėl, norėdami juos identifikuoti, turime naudoti skaitinį IP adresą. Šis IP adresas gali priklausyti keliems naudotojams. Jei esate anoniminis vartotojas ir manote, kad jums buvo nukreipti nesusiję komentarai, prašome sukurkite paskyrą arba prisijunkite, išvengti ateities painiavos su kitais anoniminiais naudotojais.