Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Zita Žvikienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Zita Žvikienė - seimūnė ir darbietė ir Radviliškio beigi VMI, katra paskutinė sąraše, nes ir vardasZ raidės, ir pavardėŽ, tai gal tuomi ir garsiausia dabar.

O kaip tai, kai Darbo partija patyrė visokias bylas dėl kažkokio sukčiavimo, o Viktoras Uspaskichas, Vitalija Vonžutaitė, Vytautas Gapšys ir dar kažkokia buhalterė apturėjo grėsmę sėsti, o partija - būti uždarytai, Zita Žvikienė ėmė ir pasiūlė pataisą įstatymams, kad visokios partijos, religinės bendruomenės ir bendrijos negalėtų patirti baudžiamosios atsakomybės už nieką. Tai čia gi mintis aiški: jei jau partija - tai turi būti leista daryti nusikaltimus neribotai, o jei atsakomybė ant partijos, tai ir žmonės nekalti!

Sveikiname jaunąją Seimo narę su sėkmingais pasiekimais!