Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Vladimiras Čchikvadzė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
22:50, 21 rugpjūčio 2019 versija naudotojo Raketa (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Apsirengęs kažkokia sovietinio prokuroro uniforma, Vladimiras Čchikvadzė meiliai, nuoširdžiai ir švelniai šypsosi, kalbėdamas apie Rusijos ir Lietuvos santykius

Vladimiras Čchikvadzė - veikėjas neištariama pavarde ir rusišku vardu, nors aiškiai būtų iš Gruzijos. Ale akivaizdžiai atstovauja visiškai priešingus interesus, nes berods po Rusijos karo su Gruzija ir buvo paskirtas ambasadoriumi į Latvių gatvę.

Savo laiku Vladimiras Čchikvadzė buvo Rusijos išorės žvalgybos vadovas, kitaip tariant - vienas iš aukščiausių FSB (anksčiau - KGB) šulų. Tuo pačiu yra ir vienas iš kažkokios rusiškos oligarchų organizacijos (Торгово-промышленная палата) vadų.

Vladimiras Čchikvadzė vadovavo Rusijos ambasadai iki 2013 metų, kai į jo vietą buvo paskirtas anoksai Aleksandras Udalcovas. Daugelis anuosyk tikėjosi, kad tas Udalcovas bus mažiau nusišnekantis ir ne toks agresyvus, bet deja, paaiškėjo, kad jei jau Rusijos diplomatas - tai reiškia, kad nieko gero visvien nebus.