Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vilniečio kortelė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
17:51, 17 rugpjūčio 2012 versija naudotojo Fandorina (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Mes visi kaimynai, taip kad ir bilietukus atpiginam, nes ir šilumos kainos irgi atpigo jau

Vilniečio kortelė arba abonentinis bilietas - neaiškios paskirties daiktas, dar viena kortelė, kokių jau yra begalės, tik ne nuolaidoms skirta, bet pinigų leidimui, taip kad paskirtis gal ir ta pati. Sugalvota vietoje kažkokio elektroninio bilieto, sukėlė begales nepasitenkinimo iš visokių nesuprantančių, kad progresas yra vardan gerumo ir taip toliau.

Taigi paaiškėjo, kad niekur tos kortelės gaut negalima, pasipildyt negalima ir išvis viskas ne taip, o negana to, pravažiavimas atpigo nuo 2 litų iki 2,5 lito, o kaip kuriems ir iki 3,5 lito, o dar kaip kuriems tai ir gal ir kelis kartus po 2,5 lito, nes paaiškėjo, kad mokėti reikia dabar ne už tai, kad kažkur pravažiavai, o už kažkokį neaiškų laiką. Tai gaunasi, kad tuo pačiu trūliku važiuodamas gali ir kelis kartus sumokėt. O paskui dar, kai laikų nesusigaudai, kiek važiuoji, tai visvien kontrolė nubaust gali.

Taip kad dabar Vilniaus meras skelbia, kad dėl visų bėdų kalta Lietuvos Spauda, kur kioskeliuose tuos bilietukus turi pardavinėt. Tai gal į tai atsakydama protestais, kažkokia zuikių partija susikūrė, kuri skelbia, kad zuikiams važiavimas nemokamas ir jų paslaugos esą esą pigesnės, todėl geresnės miestui ir svečiams.