Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vikipedijos triumviratas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Vėlesni prisiplakėliai)
S (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Tararaika versija)
 
(12 intermediate revisions by 8 users not shown)
Eilutė 1: Eilutė 1:
'''Vikipedijos triumviratas''' - slapta [[žydomasonai|žydomasonų]] grupuotė, veikianti [[Vikipedija|Vikipedijoje]]. Užsiima [[homoseksualizmas|homoseksualizmo]] ir [[sektos|sektų]] propaganda, istorijos iškraipymais ir vykdo žydomasonų ložės nustatytus tikslus, skirtus teisingos informacijos iškraipymui ir trynimui.
+
'''Vikipedijos triumviratas''' - slapta [[žydomasonai|žydomasonų]] grupuotė, veikianti [[Vikipedija|Vikipedijoje]]. Užsiima [[homoseksualizmas|homoseksualizmo]] ir [[sektos|sektų]] propaganda, istorijos iškraipymais ir vykdo žydomasonų ložės nustatytus tikslus, skirtus teisingos informacijos iškraipymui ir trynimui. Laisvalaikiu ieško [[Nacistas|nacistų]] ir zuikių.
  
 
+
== Vikipedijos triumviratas Lietuvoje? ==
== Vikipedijos triumviratas Lietuvoje ==
+
Lietuvoje ir Anglijoje arba Airijoje Vikipedijos triumviratą atstovauja neabejotinai šie Vikipedijos [[adminai]]:
Lietuvoje Vikipedijos triumviratą atstovauja neabejotinai šie Vikipedijos [[adminai]]:
+
  
 
=== Originalus triumviratas ===
 
=== Originalus triumviratas ===
* [[Dirgela]]
+
* [[Dirgela]] (aka Alkašas)
* [[Nomad]]
+
* [[Nomad]] (aka Valkata)
* [[Knutux]]
+
* [[Knutux]] (aka Hakseris)
 +
 
 
=== Vėlesni prisiplakėliai ===
 
=== Vėlesni prisiplakėliai ===
 
* [[Hugo.arg]]
 
* [[Hugo.arg]]
 
* [[Atlantas]]
 
* [[Atlantas]]
 
* [[Homo]]
 
* [[Homo]]
 +
* [[Martynas Patašius]]
 +
* [[Lazdynas]]
 +
* [[Mykolas Okulič-Kazarinas|Mykolas]]
 +
* [[Midom]]
 +
* [[Mea]]
 +
* [[Rokaszil]]
 +
* [[Audriusa]]
 +
* [[Elnuko]]
 +
* [[Snookeris]]
 +
* [[Pėstininkas]]
 +
* [[Vpovilaitis]]
 +
* [[MHz`as]]
 
* [[Motina Teresė]]
 
* [[Motina Teresė]]
 +
* [[Tocekas]]
 
* Ir dar pora angelų sargų ...
 
* Ir dar pora angelų sargų ...
  
(sąrašo prašom nepildyti, nes žinoti nenorim!)
+
(Sąrašo prašom nepildyti, nes žinoti nenorim! Nors galit ir papildyt - tada ir nenorėdami sužinosim...)
  
 
== Kontroversija ==
 
== Kontroversija ==
  
Kai kurių specialistų teigimu, šis triumviratas negali vadintis triumviratu, nes jame dalyvauja daugiau nei trys žmonės. Be to, kyla abejonių dėl Hugo.arg dalyvavimo triumvirate ibo jis pagarsėjęs kaip kovotojas su triumviratais, kažkada net vikiknygų projekte sukūrė savo asmeninį projektą „mirtis vikipedijos diktatoriams“ bet po to gydytojų nurodymu panaikino. Bet kaip ir visų sąmokslo teorijų atveju, tikros tiesos turbūt niekada nesužinosime bo ją slepia valstybė.
+
Kai kurių specialistų teigimu, šis triumviratas negali vadintis triumviratu, nes jame dalyvauja daugiau nei trys žmonės. Be to, kyla abejonių dėl [[Hugo.arg]] dalyvavimo triumvirate ibo jis pagarsėjęs kaip kovotojas su triumviratais, kažkada net vikiknygų projekte sukūrė savo asmeninį projektą „''mirtis vikipedijos diktatoriams''“, bet po to gydytojų nurodymu panaikino. Bet kaip ir visų sąmokslo teorijų atveju, tikros tiesos turbūt niekada nesužinosime bo ją slepia valstybė.
  
 +
Po [[Žiedas|Žiedo]] pasirodymo ir prasidėjo visas tas garsusis irgi neaiškusis Vikipedijos triumvirato augimas, skilimas ir degeneravimasis, po katro atsirado slaptasai [[Žiedistų triumviratas]].
  
Dar sklando gandas, kad analogiškas darinys yra ir [[Pipedija|Pipedijoje]]... Ir tai dar kiti sako, esą Pipedijos triumviratas besąs išties tas pats, kur ir Vikipedijoje, tik be kelių žmonių, katrie humoro nesupranta... Bet tai mes čia paneigiam, nes tai tikrai visiškas tikrovės neatitinkantis melas!
+
Dar sklando gandas, kad analogiškas darinys yra ir [[Pipedija|Pipedijoje]]... Ir tai dar kiti sako, esą [[Pipedijos triumviratas]] besąs išties tas pats, kur ir Vikipedijoje, tik be kelių žmonių, katrie humoro nesupranta... Bet tai mes čia paneigiam, nes tai tikrai visiškas tikrovės neatitinkantis melas!
  
 
[[Category:Vikipedija]]
 
[[Category:Vikipedija]]

Dabartinė 19:49, 8 kovo 2013 versija

Vikipedijos triumviratas - slapta žydomasonų grupuotė, veikianti Vikipedijoje. Užsiima homoseksualizmo ir sektų propaganda, istorijos iškraipymais ir vykdo žydomasonų ložės nustatytus tikslus, skirtus teisingos informacijos iškraipymui ir trynimui. Laisvalaikiu ieško nacistų ir zuikių.

Vikipedijos triumviratas Lietuvoje?

Lietuvoje ir Anglijoje arba Airijoje Vikipedijos triumviratą atstovauja neabejotinai šie Vikipedijos adminai:

Originalus triumviratas

Vėlesni prisiplakėliai

(Sąrašo prašom nepildyti, nes žinoti nenorim! Nors galit ir papildyt - tada ir nenorėdami sužinosim...)

Kontroversija

Kai kurių specialistų teigimu, šis triumviratas negali vadintis triumviratu, nes jame dalyvauja daugiau nei trys žmonės. Be to, kyla abejonių dėl Hugo.arg dalyvavimo triumvirate ibo jis pagarsėjęs kaip kovotojas su triumviratais, kažkada net vikiknygų projekte sukūrė savo asmeninį projektą „mirtis vikipedijos diktatoriams“, bet po to gydytojų nurodymu panaikino. Bet kaip ir visų sąmokslo teorijų atveju, tikros tiesos turbūt niekada nesužinosime bo ją slepia valstybė.

Po Žiedo pasirodymo ir prasidėjo visas tas garsusis irgi neaiškusis Vikipedijos triumvirato augimas, skilimas ir degeneravimasis, po katro atsirado slaptasai Žiedistų triumviratas.

Dar sklando gandas, kad analogiškas darinys yra ir Pipedijoje... Ir tai dar kiti sako, esą Pipedijos triumviratas besąs išties tas pats, kur ir Vikipedijoje, tik be kelių žmonių, katrie humoro nesupranta... Bet tai mes čia paneigiam, nes tai tikrai visiškas tikrovės neatitinkantis melas!