Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Viduramžiai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Puslapis keičiamas su „MATOMAI NAHUY Vaizdas:Pavyzdys.jpg PRINCIPE TAIP“)
S (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Fandorina versija)
 
Eilutė 1: Eilutė 1:
MATOMAI NAHUY
+
[[Vaizdas:Valdovu_rumai_vilnius.jpg|400px|thumb|right|Viduramžiais pastatyti ir garsieji [[Valdovų rūmai]], kuriuos okupacinė [[Rusija|Rusijos]] valdžia nugriovė, todėl dabar yra labai daug išlaidų juos atstatinėti. Nuotrauka daryta prieš nugriovimą, todėl puikiai atvaizduoja originalų [[vilnius|Vilniaus]] senamiesčio ir Valdovų rūmų vaizdą.]]
 +
'''Viduramžiai''' jau savo pavadinimu sako, kad amžių vidurys buvęs, tai taip keistai atrodo, kai kokie nors nesupratėliai ima viduramžius vaizduoti, kaip baisią tamsią epochą, o išties gi juk ne kitaip, o patsai žmonijos suklestėjimas tada buvo. Nes jau [[vergovė]] baigėsi ir žmonės pasidarė nelaukiniai, miestus ėmė statytis ir amatais užsiimti, o kaip tik iš tų laikų ir kilo tokie pasaulinio masto šedevrai, kaip lietuviška [[Onos bažnyčia]].
  
[[Vaizdas:Pavyzdys.jpg]]
+
Ir viduramžiuose atsirado [[spauda]], o ir [[laikrodžiai]] tada išrasti, ir žmonės patapo raštingais, o kartu dar nebuvo jokios [[chemija|chemijos]] ir masinio naikinimo ginklo, klestėjo kaip tik [[dvasingumas]]. Bet tik jau visokie žmonijos nekentėjai paskui pripasakojo pasakų apie [[Inkvizicija|Inkviziciją]] bei kažkokius netikinčiųjų persekiojimus menamai.
  
PRINCIPE TAIP
+
O dar kaip tik tais laikais suklestėjo [[LDK]], tapusi didžiausia Europos imperija, o taip pat [[Vytautas Didysis]] nutiesė [[Lietuva|Lietuvą]] nuo jūros lig jūros, taip sukurdamas mūsų šaliai amžiną šlovę.
 +
 
 +
Taip kad jau jei kas ten ką apie viduramžius ką nors blogai pasako, tai jau tada žinokit, kad nemyli Lietuvos.
 +
 
 +
 
 +
[[Category:Istorija]]

Dabartinė 19:11, 8 kovo 2013 versija

Viduramžiais pastatyti ir garsieji Valdovų rūmai, kuriuos okupacinė Rusijos valdžia nugriovė, todėl dabar yra labai daug išlaidų juos atstatinėti. Nuotrauka daryta prieš nugriovimą, todėl puikiai atvaizduoja originalų Vilniaus senamiesčio ir Valdovų rūmų vaizdą.

Viduramžiai jau savo pavadinimu sako, kad amžių vidurys buvęs, tai taip keistai atrodo, kai kokie nors nesupratėliai ima viduramžius vaizduoti, kaip baisią tamsią epochą, o išties gi juk ne kitaip, o patsai žmonijos suklestėjimas tada buvo. Nes jau vergovė baigėsi ir žmonės pasidarė nelaukiniai, miestus ėmė statytis ir amatais užsiimti, o kaip tik iš tų laikų ir kilo tokie pasaulinio masto šedevrai, kaip lietuviška Onos bažnyčia.

Ir viduramžiuose atsirado spauda, o ir laikrodžiai tada išrasti, ir žmonės patapo raštingais, o kartu dar nebuvo jokios chemijos ir masinio naikinimo ginklo, klestėjo kaip tik dvasingumas. Bet tik jau visokie žmonijos nekentėjai paskui pripasakojo pasakų apie Inkviziciją bei kažkokius netikinčiųjų persekiojimus menamai.

O dar kaip tik tais laikais suklestėjo LDK, tapusi didžiausia Europos imperija, o taip pat Vytautas Didysis nutiesė Lietuvą nuo jūros lig jūros, taip sukurdamas mūsų šaliai amžiną šlovę.

Taip kad jau jei kas ten ką apie viduramžius ką nors blogai pasako, tai jau tada žinokit, kad nemyli Lietuvos.