Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vera Remenčienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
15:52, 13 lapkričio 2009 versija naudotojo Tararaika (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

 Warning for police brutality.png  Lankytojai skundžiasi kažkuom tai piktinančiu!

Kažkas čia skundžiasi, tai kažkam reikia apie savo elgseną apsigalvot!
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Tai čia šiaip iš internetų neaišku kokia nuotrauka ir ar susijusi kaip nors

Vera Remenčienė, dar galimai žinoma kaip chloroplastas - menamai visiška mikrointelektualė, kažkodėl tapus mokytoja, bet ne valytoja Kėdainių Atžalyno mokykloj.


Tai dar gandai visokie melagingi tikrai!

Kažkada dirbo rajono subinėj Pernaravoj valytoja, bet iš "Atžalyno" mokyklos išėjus Jos Ekselencijai Nijolei Naujokienei, vietoj jos pastatyta dėstyt biologiją. Bet kaip minėjom, ana galimai gali būti įtariama mikrointelektualė betgi biologiją išmano ne blogiau už amebą[reikalingas šaltinis]. Užtai yra Cenzūruota ir per pamokas spėjamai tyčiojasi iš mokinių, ypač gabių, bet tylių. Jiems spėjamai rašo mažesnius pažymius, irgi užslėptai ir spėjamai išvadina lopais, baidyklėm.

Bet ji nežino, koks moksliukų kerštas jos laukia. Dar per pamokas spėjamai pastoviai nusišneka, nieko spėjamai neišaiškina ir kitaip naudingai eikvoja biudžeto pinigus.