Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Varlinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:50, 11 spalio 2020 versija naudotojo Arabas (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Varlinas - tai tiesiog toksai personažas, kuris visiškas blėnis pasakoja kažkokiose Youtube laidose pas Kazimierą Juraitį. Kaip sako gandai - tai produktyviausias personažas, kuris per mėnesį paskleidžia maždaug tiek kliedesių, kiek visi kiti Lietuvos dibilai kartu sudėjus - daugiau kaip pusę visos melagingos informacijos, kuri paskleidžiama Lietuvoje[1].

Šiaip tai varlinas būtų tiesiog kažkokia varlė, tiktai kad vyriškos giminės.

Užsimetęs varlino kaukę, o išties tai kopipyzdintą personažą Pepe the Frog, su kuriuo save tapatina, Varlinas tiesiog nykiai pasakoja vieną sąmokslo teoriją po kitos ir dar po viso to vaizduoja, kad jis esąs koksai tai LTAnon ar tai Anonimų atstovas visai Lietuvai. Panašu, kad kažkas, nusigriebęs Pepės personažą, netgi nesuprato, kad tasai personažas visgi ant bajerio sukurtas.

Tarp tipinių Varlino teorijų pavyzdžių - kad ir tokie:

  • Koronavirusas buvo paleistas tyčia, kad sukeltų epidemiją
  • 5G kenkia žmogaus sveikatai
  • Lietuvos valdžia, elitas ir belenkas yra parsidavęs ir kažkoksai klanas išvis
  • JAV yra blogis ir taip toliau
  • Koronavirusas nekenkia ir niekas juo neserga
  • Koronavirusas buvo dirbtinai sukurtas kažkokioje laboratorijoje
  • Koronaviruso pandemija neegzistuoja ir niekas čia neplinta
  • Tikras koronaviruso poveikis yra slepiamas ir jis kažkoks ten baisesnis, nei sakoma
  • PSO yra kažkoksai blogis, sąmokslas ir dar ten kažkas

Būdinga, kad skirtingi skleidžiami Varlino kliedesiai yra prieštaraujantys tarpusavyje tiek, kad išvis yra nesuderinami ir neaišku, kaip gali vienu metu egzistuoti vienoje galvoje. Kita vertus, gal tai ir aišku, nes pvz., kai būna aiški schizofrenija, tai kaip tik taip ir būna. Tai mes čia tuo nieko nenorime pasakyti, nes tik šiaip sau prisiminėme apie tokį sutapimą.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.lrytas.lt/it/ismanyk/2020/05/07/news/samokslo-teorijose-lietuvoje-skleidziama-apie-200-melagysciu-nuo-kraupiu-kliedesiu-iki-pavojingos-dezinformacijos-14802421/