Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba''' anksčiau berods vadinosi kažkaip paprasčiau, gal kokia tai vaiko teisių apsaugos tarnyba ar pana...)
(Jokio skirtumo)

21:47, 13 rugsėjo 2019 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba anksčiau berods vadinosi kažkaip paprasčiau, gal kokia tai vaiko teisių apsaugos tarnyba ar panašiai. Ale gi kai tarnyba tokia, tai ir griozdiškas pavadinimas jau nesugadins reikalų.

Gi šiaip tai viskas už vaiko teises ir panašiai, tik kad va klausimas: jei jau tos vaiko teisės, tai kodėl taip gaunasi, kad pagal įstatymus pirma vaiką galima atimti, o paskui jau tėvų reikalas po teismus vaikščiot ir įrodinėt, kad viskas buvę ne taip, kaip tarnybos išgalvojo?

Vėlgi kaip toks klausimas - jei tarnyba ateina, kažką tikrina, o jei žmonėms nepatiko - taigi pasirodo, jog yra toksai punktas patikrinime, ir jei jau tarnyba nepatiko - vadinasi, kad aukšta rizika ir vaiką reikia atimt!

O dar pavyzdžiui, štai ėmė ir kartą paaiškėjo, kad aktyviausias vaiko teisių apsaugos darbuotojas, labai besistengęs dėl vaikų gerovės - gi kažkoksai tai užmaskuotas kriptonacis besąs[1].

O dar kažkas po istoriją pakapstė ir atrado, kad sovietmečiu buvusi irgi kažkokia nepilnamečių reikalų inspekcija ar tai kokia tai įstaiga, katra irgi tą patį darė, tai tik tiek, kad didesniais kiekiais vaikus atimdama ir į visokius vaikų namus ir internatus išsiųsdama.

Gi dar sako, kad čia išties tai kaip Barnavernet, tik prastesnė, tai pinigų mažiau turi ir siautėti taip laisvai negali.

Pipedija čia pareiškia, kad mes už vaiko teises ir už valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą, nes visada mėgstam visokias nesąmones, nes kuo viskas baisiau, tuo daugiau iš ko yra juoktis!Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/vaiko-teisu-apsaugos-tarnyba-prisipazinopaskubejome-886974