Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valentinas Mazuronis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
S (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo Karvespienas versija)
Eilutė 5: Eilutė 5:
  
 
Tai buvo dar irgi triukšmo, kai pradėti kapstyti visokie [[falsifikuoti balsavimai]], tai čia irgi Valentinas Mazuronis sufigūravo.
 
Tai buvo dar irgi triukšmo, kai pradėti kapstyti visokie [[falsifikuoti balsavimai]], tai čia irgi Valentinas Mazuronis sufigūravo.
 +
 +
[[Upd.]] Mazuronis gi patapo [[eurosojūzas|eurosojūzo]] parlamentaru, pabėgo iš [[TT]] ir tapo [[DP]] vadu.
  
 
[[Vaizdas:Mazuronis.jpg|350px|thumb|left|Štai tai koks Valentino Mazuronio plakatas kabojo per 2009 rinkimus!]]
 
[[Vaizdas:Mazuronis.jpg|350px|thumb|left|Štai tai koks Valentino Mazuronio plakatas kabojo per 2009 rinkimus!]]

23:05, 21 kovo 2016 versija

 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Valentinas Mazuronis

Toks paksuolis - tvarkietis, seimūnas, norėjo būti prezidentu, nors yra paprastas architektas. Pasižymi perdėtu polinkiu humanizuotis ir visur kur demonstruoti empatiją. Kartais netyčia pasako ką nors į temą, kad ir apie ekonomiką, nes, turbūt, puikiai išmano, kaip babkės keliauja šėšėlinėje ekonomikoje...

Tai buvo dar irgi triukšmo, kai pradėti kapstyti visokie falsifikuoti balsavimai, tai čia irgi Valentinas Mazuronis sufigūravo.

Upd. Mazuronis gi patapo eurosojūzo parlamentaru, pabėgo iš TT ir tapo DP vadu.

Štai tai koks Valentino Mazuronio plakatas kabojo per 2009 rinkimus!

Pralaimėjo Prezidento rinkimuose


Mailiaus afera

Taigi kai anoks Romualdas Visokavičius buvo pričiuptas ir apkaltintas, kad 22 milijonus litų kažkaip patvarkė iš ES lėšų, o valdžia ėmė tą aferą tirt, tai Valentinas Mazuronis paskelbė, kad dėl visko kaltas Kubilius, užtatai kad ištirt reikalauja, taip kad visa atsakomybė ant jo turi būt. Tai štai jums ir prašom, kokia čia įdomi logika gaunasi.

Snoro afera

Mazuronis ėmė ir apsiėmė labai Seimo komisijai vadovauti, katroji atseit turėjo ištirti valdžios veiksmus stabdant banko Snoras veiklą. Ir atseit ištyręs viską gi labai norėjo prakišti išvadas, kad dėl visko kaltas Vitas Vasiliauskas ir dėl to valdžia paskubėjo. Akimi plika matosi, kad jis už kiaušų pagriebtas Snoro kreditorių, katrieji džiaugėsi susiradę patį geriausią banką, o dabar it musę krimtę vietoj didelių palūkanų nuostolius skaičiuojasi. O juk juos galėtų padengti neva apsirikusi Lietuva mokesčių mokėtojų pinigais, tskant. Taigi toks tas Mazuronis Mazuronis...