Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valentinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
14:49, 4 vasario 2012 versija naudotojo JonasS (Aptarimas | įnašas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tai koks gi tikrasis Valentino vardas? Ir kas yra tikrasis blogo Julija Blogger.com sistemoje autorius? Dundukai pastoviai įkalbinėja Valentiną susikurti tinklaraštį, tai gal jis jau senų seniausiai blogeriauja tikruoju vardu?
Valentinas - toks neeilinis dundukas. Taigi, ne tūlas dundukas, o betgi įgaliotas ir pripažintas O B E R D U N D U K A S !

Su visom iš to išplaukiančiom! Žr.žemiau.

Kadaise, kai dundukai dar nebuvo pripratę taip užvadinami ir bandė piktai beigi balsiai ašaroti, Valentinas anuos guodė ir ramino:

".. ko visi čia kabinėjasi prie Artūro? Kai nevadina dundukais blogai, kai išvadina dundukais irgi blogai. Galų gale dundukas yra tikrai gražus lietuviškas žodis. Daug geriau nei koks “idiotas”."

Tai čia tikrai, kad daug geriau:)

Greta kitų ano pasiekimų Internetų komentaruose, Valentinas žinomas, kaip siauruose dundukų sluoksniuose dabar plačiai vartojamo termino MIESTELĖNAS autorius.

O dar yra manančių, jog tas oberdundukas yra genialiausias iš nepripažintų fotografijos genijų. Skaitmeninių muilinių kategorijoje.

Koks tikrasis Valentino vardas ir lytis?

Ale bet tačiau netikėtai paaiškėjo, kad Valentinas, katrą visi dundukai laikė paprastu vidutinio amžiaus, pareigų, ūgio ir svorio vadybininku, gali būti kur kas sunkesnis, tsakant - netradicinis atvejis.

Sąžiningai ir stropiai vykdydamas oberdunduko pareigas ginti Račą nuo visokių užjūrin pabėgusių „rašytojų“ piktų išpuolių, anas komentuodamas anokio Užkalnio bloge staiga nepastebėtai išvirto į kažinkokią blogerę Juliją!

Tai čia visi ir apstulbo biškutį.

Paskui ta Julija Valentinas apsižiūrėjo, kad konfūzai gaunasi - rašo taigi vyriškais linksniais, o vardas tai moteriškas.

Tai puolė aiškyt, kad komentarų įvedimo sistema labai sudėtinga, o dar ano klavijatūra nebuvo iš rusų kalbos perjungta, tai rinko žodį „Valentinas“, o kontuperis pats įrašė į langelį „Julija“.

Techninė klaida, pasitaiko.

Tai čia galim patvirtyti – pasitaiko, kas be ko. Bet dundukams patartina susimąstyti: ar nebus kartais taip, kad po blankia vidutinio vadybinyko kauke slypi kokia smagi pensininkė, buvusi visuomenės mokslų tamstamokytoja? Bo labai jau techniškai sudėtinga klaida.

Ale neįmanoma suprasti, kaip tokioj komentarų įvedimo sistemoj, katrą matot paveiksliuko dešinėje, įmanoma suklyst ir vietoj Valentinas įvesti Julija? Tikimybė panaši, kad kokia bezdžionė Kauno zoologijos sode braukydama savo šūdą po grindis parašys: "Bėga ragana per sniegą, nepalikdama pėdų..."
Valentino-Julijos nuotrauka (dėkojame už vaizdą žurnalui "Panelė" ir portalui klase.lt) - jų dėka pavyko atsekti, čto k čemu.