Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valdemaras Valkiūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
09:31, 19 rugpjūčio 2010 versija naudotojo 84.240.20.219 (Aptarimas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Valdemaras Valkiūnas

Anoks Seimo narys, nuo prisikėlėlių (TPP), buvęs Laimonto Diniaus kuopelėje , nes, turbūt, teisingas yra. Valdemaras Valkiūnas girėsi, kad Normaliai balsavo dėl idijotiško Nepilnamečių apsauga įstatymo, teigdamas, kad visi "Normalūs" turi balsuoti "Taip!". nes kiti visi tada yra Pyderai, Gėjai ir Izvraščencai, o jis - ne! Nesutapus lytinėms pažiūroms Valdemaras Valkiūnas perbėgo pas liberalcentristus ir patapo nuoširdžiu kelių erelio Vinco Babiliaus mylėtojų, mat šiam viršijus greitį daugiau nei 50 km/h suskubo teikti įstatymo pataisas, kad šis nepakliūtų į tamsiąją.Valdemaras Valkiūnas (dešinėje) sakosi esąs ne Gėjus, tai čia matome, kaip jis teisingai oreantuotas atrodo


Liaudis piktinasi Valkiūnu:

"Valkiūnas daro sarmatą visam Biržų Kupiškio kraštui"