Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Valdemaras Valkiūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
09:31, 19 rugpjūčio 2010 versija naudotojo 84.240.20.219 (Aptarimas)

(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Valdemaras Valkiūnas

Anoks Seimo narys, nuo prisikėlėlių (TPP), buvęs Laimonto Diniaus kuopelėje , nes, turbūt, teisingas yra. Valdemaras Valkiūnas girėsi, kad Normaliai balsavo dėl idijotiško Nepilnamečių apsauga įstatymo, teigdamas, kad visi "Normalūs" turi balsuoti "Taip!". nes kiti visi tada yra Pyderai, Gėjai ir Izvraščencai, o jis - ne! Nesutapus lytinėms pažiūroms Valdemaras Valkiūnas perbėgo pas liberalcentristus ir patapo nuoširdžiu kelių erelio Vinco Babiliaus mylėtojų, mat šiam viršijus greitį daugiau nei 50 km/h suskubo teikti įstatymo pataisas, kad šis nepakliūtų į tamsiąją.Valdemaras Valkiūnas (dešinėje) sakosi esąs ne Gėjus, tai čia matome, kaip jis teisingai oreantuotas atrodo


Liaudis piktinasi Valkiūnu:

"Valkiūnas daro sarmatą visam Biržų Kupiškio kraštui"