Last modified on 19 balandžio 2020, at 15:34

Vadimas Zizas

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vadimas Zizas kairėje, o Ugnius Kiguolis dešinėje

Vadimas Zizas - žymusis influenceris ir matomai kad Zizas, apie kurį ničnieko nežinojome pakolei kartu su Ugniumi Kiguoliu jis nesurengė nuostabios laidos, kur abu kalbėjo lyg tai apie kažkokias blėnis, o gal apie vakcinas ar tai 5G ir dar kažką panašaus, gerai nesupratome. Tai visa tai buvo kažkoksai dar QAnon ar tai kažkoks panašus žodis. Tai vat tą svarbų visuomenei reikalą kažkaip Vadimas Zizas su Kiguoliu ir pristatinėjo. O gal ir ne, gal mes nesupratome, nes labai jau neašikiai viskas buvo, tai čia gal mes išsigalvojome ir visa tai netiesa.

Tai čia nieko negalime pasakyti blogo, nes kas ką nori, tas tą šneka, taip ir Vadimas Zizas turi savo teisę į nuomonę, tai ji yra pagrįsta ir nuneigti čia nieko negalime.

Labai malonus žmogus, barzda graži, akiniai gražūs, kepurę patalpoje nešioja, o ant kepurės - jo paties vardas, gal kad kiti neužmirštų, tai primena. Labai gražu.

Dar paskui ieškodami apie Vadimą Zizą, radom kažkokį straipsnį, kad kai buvo koronaviruso epidemija, tai jos pradžioje kažkoksai geras žmogus, užsiėmęs spekuliacija, pardavinėjo kažkokias kaukes už 64 eurus, o Vadimas Zizas tą biznį reklamavo[1]. Vienok paskui kainos kilo, kilo, pakilo ir jau visi besipiktinę susitaikė, nes visai tai nėra brangu.

Daugiau gi nieko apie tą Zizą ir nesuradome.

Pipedija skelbia, kad Vadimas Zizas puikus žmogus ir nėra čia ko kabinėtis, nes čia jūs iš pavydo nebent siuntate.


Kiti Pipedijai žinomi zizai

Pipedija žino dar šiuos zizus:


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.