Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Užupis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Užupio Separatistinė Respublika

Keisti dalykai dedas šiais laikais. Kažkas sugalvojo atplėšti dalį Vilniaus, kad būtų tipo kaip separatistai. Ir gausis kaip Gruzijai su separatistine Abchazija ir Pietų Osetija - Rusija prisijungs Užupį. Vilniaus dalį... Užupis dabar turi autonomiją, bet pagal Kremliaus planą Okupacija du nulis Užupis(jau dabar privarytas rusofilų jungsis pirmas. Tada rusofilai paims Naująją Vilnią, senamiestį, markučius, o po to ekspansija į Centrą ir Žemuosius Panerius. Ekspansijos metu bus šturmuojamas seimas, Lietuva nustos turėti savo nepriklausomybę. Išsigandę rusų, neįstengiantys pasipriešinti ir tie, kuriems prie ruso buvo geriau, dėsis prie "Nežinomų karių, teroristų, rusų desantininkų" ar bala žino ko. Rusų kariai su ginkluotais rusofilais užims VISUS strateginius objektus, kaip antai paštą, oro uostą, vietoj bilietų kontrolierių bus rusų kontrolieriai. Jie įves rublį.

Užupio vardas turi dvi kilmes: Užžopis, ką reiškia už užpakalio(žopa) Už upės.


Gyventojai

Šioje senoje respublikoje gyvena nemažai gyventojų, tarp jų didžioji dalis yra 'dideli' verslininkai, visokie politikai, nupuše bohemiečiai ir šiaip visokie klounai ir nevykeliai (bohemiečiai, hipsteriai, menininkai(bomemiečiai)), kurie dažniausia nuomojasi čia butus už kosmines sumas ir giriasi tuo draugams ir šiaip internetuose. Po to tiems vargšams nelieka pinigu ant nieko, tik kad ant kokių bomžpakių ir ant rašalo.

Okupacija Du Nulis ir Separatistinės Užupio Respublikos tolesni padariniai

Po Vilniaus užėmimo bus ekspansija į artimesnius regionus - Molėtus, Kauną, Vilkaviškį, Panevežį, Zarasus ir Mariampolę. Atsiras partizanų ir nacionalistų, nepabūgusių griebti automatą į rankas ir tratinti visus iš eilės arba tik karius žaliom uniformom. Bus daug piketų, kuriuose pagrindiniai plakatų užrašai - Lietuva Lietuviams. Geriausiu atvėju mes laimėsim, o jei nę - visa Lietuva bus inkorporuota į Rusiją.