Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Trololo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Originalus ir tikras trololo!

Trololo - sudurtinis žodis iš kažkokių tai angliškų žodžių troll ir lol, reiškiantis trolinimą "ant prikolo". Arba kaip pasakius, dvasingumas, perteikiamas entelektualams priimtinu būdu taip, kad jiems galų gale sukyla kognityvinis disonansas patiems net nesupratus, kas gi čia įvyko.

Dargi populiarus dalykas neseniai patapo, kai vietoj kokių nors rickroll bajeriukų atsirado trololo pokštai su nuredirektinimais į garsųjį senobinį videoklipą, atrastą iš sovietmečio, kur anoksai 1976 artistas Eduard Khil padainavo taip, kad šitai atsiliepė internetuose po kelių dešimtmečių, nors paties dainavimo metu jokių internetų nei nebuvo.

Taip kad galima čia tik nusistebėt, nes tais laikais šitai atrodė kaip estrados pasiekimas ir dvasingas dainavimas, o žmonės rimtais veidais žiūrėdavo ir klausydavo, kol persijungdavo kitą programą, nes šitai beveik nesiskyrė nuo to briedo, kurį dainuodavo Josifas Kobzonas.


Trololo versijos

Labai paprastai šnekant, yra tokios:

  • Lo
  • Tro
  • Trolo
  • Trololo
  • Trolololo
  • Trololololo
  • Trolololololo
  • Trololololololo
  • Trolololololololo

... Ir taip toliau, pakol kantrybės jums užteks rašyt.

Dar žinoma, kaip "trolių himnas"

Yra sakoma, kad šis kūrinys tokio populiarumo susilaukė todėl, kad vienoje vietoje uždainuojama "tralialia", kas amerikonams pasigirdo kaip "trololol".

O "trololol" mat patapo nivjibienu prikolu tiems patiems amerikonams, nes tai derinys iš žodžių "troll" kas reiskia interneto trolį, ir trumpinio "lol" (laugh out loud (garsiai juoktis)), o juk tai mirtinas derinys - garsiai besijuokiantis trollis! Todėl akivaizdūs troliai (obvious trolls) terminą "trololol" naudoja išreikšti savo emocijoms.

Pavyzdžiui: neretai akivaizdūs trolliai po sėkmingo patrolinimo paraso "trololol", taip išreikšdami savo pasitenkinimą ir džiaugsmą gerai atliktu darbu. Tad šita daina, dėl savo neišpasakyto durnumo ir joje skambančių žodžių (kaip tatai "trololol") youtubės komentaruose yra tituluojama kaip nacionalinis trolių himnas, ir jį išgirdę troliai visuomet atsistoja, tokiu būdu reikšdami pagarbą savo rasei/rūšiai/kilmei.

Dar žr.