Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Travianas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Gydymas)
Eilutė 34: Eilutė 34:
  
 
== Nuorodos ==
 
== Nuorodos ==
Nėra nuorodų.
+
 
 +
[http://www.travian.lt Visame gražume]]
  
 
[[Category:Reiškiniai]]
 
[[Category:Reiškiniai]]
 +
[[Category:Žaidimai]]

17:09, 31 gruodžio 2009 versija

Crystal Clear action lock.png

Šis puslapis yra užrakintas nuo redagavimo tol, kol iškilę nesutarimai bus išspresti diskusijose.
Užrakinimas dar nereiškia dabartinės versijos pripažinimo. Tai tik reiškia, kad užpiso užkniso kaitaliojimas.

 Crystal Clear action button cancel.png  Dėmesio! Šis puslapis yra sukurtas kažkokio gėzo paskutinio, kuris nieko nesugeba, net nežino taisyklių.
Adminai, ar šiaip kas nors, trinkit šitą š... ir perrašykit į normalų!!!


 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Taip atrodo Travianas. Žaidimo esmė - kas kelias valandas spaudyti pele ant baltų rutuliukų

Travian - populiarus ūbermenšų žaidimas. Siejamas su tipinėmis psichozėmis. Kaščenitai apsirgusius siūlo gydyti didelėmis dozėmis aminazino kombinacijoje su urinoterapija. Kraštutinai užkrečiamas. Pavojingas.

Žaidžiamas metus laiko. Visų žaidusiųjų teigimu, yra labai įdomus, intriguojantis. Skelbiasi, kad nemokamas, tačiau kažką pasiekti įmanoma, tik mokant pinigus. Žaidimo eigą prižiūri Multihūnteriai. Žaidžiama trimis žaidiminėmis rasėmis - germanais, galais ir romėnais. Visos trys rasės turi didelių trūkumų, kuriuos galite rasti ir papildyti tų rasių aprašymuose.

Dar yra Traviano spydas, kur visas žaidimas tetrunka mėnesį laiko. Bet ten žaidžia vien tik vaikai, kuriems viskas greitai nusibosta.


Gydymas

Iš tikro pasveikti nuo šios ligos yra žinomi tik keletas būdų:

 1. Paspausti klavišą "delete acc" , liet. - panaikinti vartotojo įrašą. Išgijimo šansas - 99 proc. Šis būdas skirtas žmonėms be fantazijos, na, ir neturintiems laiko ar noro bendrauti su aplinkiniais. Po paspaudimo "delete acc" dar yra 24 valandos apsigalvojimui. 99% apsigalvoja ir atsaukia trynimasi.
 2. Parašyti laišką žaidėjui "multihunter", kuriame pamėginti paanalizuoti šio veikėjo seksualines fantazijas bei lytinę orientaciją. Išgijimo šansas labai priklauso nuo Jūsų aptarinėjamų fantazijų vaizdingumo. Svyruoja tarp 95 ir 98 proc. Skirtas salyginai nekantriems žmonėms su šiokia tokia fantazija.
 3. Panašių laiškų parašyti visiems kaimynams ir laukti kol jie jus sunaikins, į kiekvieną jų puolimą atsakant dar įmantresniu laišku. Šis būdas pats ilgiausias, sėkmės šansas svyruoja apie 50 proc., bet užtai patenkina slaptą jūsų troškimą bendrauti ir šviesti visuomenę. Tinka ne vien edukologams.

Įdomūs faktai

 • s3 žaidėjas Pykčius per metus išleido 12000 litų (dvyliką tūkstančių litų) Travianui. Jei netikite - pasiklauskite jo paties. Jis žaidžia s3 serveryje ir toliau leidžia pinigus.
 • s2 (o gal s1) tarp dviejų stipriausių klanų buvo kilusios girtos muštynės, kurių metu buvo išmuštų dantų, į įvykį netgi iškviesta policija (papildykit, kas žinot detales).
 • s3 antram raunde kils mustynes prie fontano Palangoje (numatoma). Bent jau taip teigia vienas iš s3 minusinės zonos vadų. Upd. Per pajėgiausių s3 antro raundo aljansų mytą (CE ir V*P*L) vienas iš V*P*L atstovų šašlyko iešmu padūrė vieną iš CE vadų. Pyzdiec. Tai atsitiko gryno atsitiktinumo deka, ko pasekoje CE sunaikino visa V* seimos galia zaidime.
 • Multihūnteriai ir suportas atlyginimus gauna Traviano auksu, o ne tikrais pinigais.

Laimėtojai ir šiaip žinomi žaidėjai

 • Mariuskas - s1 laimėtojas
 • Ramunelle - s2 laimėtojas (pasirodo vyrukas besąs) - vertinamas prieštaringai, kai kurie jį keiksnoja, antri giria kaip nepakartojamą - iš kur tokie duomenys, kad vyrukas? :)
 • Pykčius - laimėjo s3 pirmą raundą
 • Ridikas - terorizavo visą s3, nekenčiamiausias pirmo raundo žmogus. Savas bičas.
 • Napalmas - laimėjo s4 pirmą raundą
 • Serjoznyj - s4 valdė daugiau kaip pusę serverio, o pagal klano armijų dydžius keturgubai lenkė visą likusį serverį kartu sudėjus. Prapiso raundą, susidėjęs su intrigantų klanais. Jo paties armija http://logs.travianas.lt/lt/lv/lt/e323c14ff07d75343e599b6829150056 (atvirai pasakius nieko ypatingo - dabar zaidejai augina trigubai didesnes armijas - zinoma priklausomai kokia taktika pasirinke zaidime).
 • Leopoldas - s6 laimetojas (numatomas)
 • Harpija - ltx 3 roundo laimėtoja, velnias žino, kas tokia ir iš kur
 • Ozas laimejo pirma S5 raunda. Apskritai OBA seima pastate pirmas 3is WW vietas - jai lygiu nebuvo serve, nes sunaikino savo pagrindini varzova PR dar iki statybu pradzios. Nors OBA kaip seima startavo nusileisdama tiek pop tiek aktyvumu savo pagrindiniams varzovams. OBA buvo karingiausias aliansas per servu istorija - preliminariais paskaiciavimais nunulino apie 50 priesu sostiniu.

Nuorodos

Visame gražume]