Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Tikras lietuvis: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Eilutė 1: Eilutė 1:
 
{{Abejotinas}}
 
{{Abejotinas}}
 
{{Auka}}
 
{{Auka}}
'''Tikras lietuvis''' - žymus [[žydlenkiai|žydlenkių]]{{faktas}}-[[baltofilai|baltofilų]]-žiemgalių [http://forum.istorija.net/forums/thread-view.asp?tid=4346&mid=75565#M75565|istorija.net] kilmės virtualios erdvės aktyvistas ir komentatorius, [[LTSR]] fanatas. Kažkadais internetuose gyrėsi{{faktas}}, esąs apdovanotas už nuopelnus tarybinei [[milicija|milicijai]], kai kurių spėjimu - išties gi tik [[Patrijotas|Patrijoto]] pagerintas [[klonas]].
+
'''Tikras lietuvis''' - žymus [[žydlenkiai|žydlenkių]]{{faktas}}arba alternatyvių šaltinių teigimu<ref>http://forum.istorija.net/forums/thread-view.asp?tid=4346&mid=75565#M75565|istorija.net</ref> - nebeegzistuojančių gamtoje [[latviai|žiemgalių]] kilmės virtualios erdvės aktyvistas ir komentatorius, [[LTSR]] fanatas. Kažkadais internetuose gyrėsi{{faktas}}, esąs apdovanotas už nuopelnus tarybinei [[milicija|milicijai]], kai kurių spėjimu - išties gi tik [[Patrijotas|Patrijoto]] pagerintas [[klonas]].
 
Nepaisant per visus galus besiliejančios meilės LTSR, TSKP, SSRS ir panašiai,'''Tikras lietuvis''' greitai išskrido iš idejiškai jam artimo www.komunizmas.org. Po to nutupė www.istorija.net kur toliau mala šudą ir neseniai gavo menėsį priverstinių atostogų.  
 
Nepaisant per visus galus besiliejančios meilės LTSR, TSKP, SSRS ir panašiai,'''Tikras lietuvis''' greitai išskrido iš idejiškai jam artimo www.komunizmas.org. Po to nutupė www.istorija.net kur toliau mala šudą ir neseniai gavo menėsį priverstinių atostogų.  
  

12:43, 10 kovo 2010 versija

 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Warning for police brutality.png  Menamas Pipedijos herojus teigia, kad visi čia esantys gandai beigi kliedesiai yra apie jį ir netgi galimai tikrovė!

Nors visa Pipedija tėra gandai apie alternatyvią realybę, kažkas susigalvojo, kad čia apie jįjį aprašytas straipsnis. Pipedijos triumviratas gal būt žada gal būt apsvarstyti duotąjį prašymą, gal būt ryšium su pateiktais argumentais, tačiau gal būt nieko negarantuoja, nes gal būt priežastys turi būti rimtos, o ne gal būt blevyzgos kažkokios. Taip pat Pipedija informuoja, kad gal būt greičiausias būdas įgyti genderiškai abstrahuotą karmos vektorių - tai grąsintis teisėsaugomis ir prokuratūromis.
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Tikras lietuvis - žymus žydlenkių[reikalingas šaltinis]arba alternatyvių šaltinių teigimu[1] - nebeegzistuojančių gamtoje žiemgalių kilmės virtualios erdvės aktyvistas ir komentatorius, LTSR fanatas. Kažkadais internetuose gyrėsi[reikalingas šaltinis], esąs apdovanotas už nuopelnus tarybinei milicijai, kai kurių spėjimu - išties gi tik Patrijoto pagerintas klonas. Nepaisant per visus galus besiliejančios meilės LTSR, TSKP, SSRS ir panašiai,Tikras lietuvis greitai išskrido iš idejiškai jam artimo www.komunizmas.org. Po to nutupė www.istorija.net kur toliau mala šudą ir neseniai gavo menėsį priverstinių atostogų.

Bene dažniausiai Tikras Lietuvis aptinkamas Delfi komentaruose, beigi kituose populiariuose portaluose, neseniai pastebėtas ir Račo bloge, taipogis užsiregistravo ir Pipedijoje, tai čionai dabar ką papuola plūsta irgi grąsinasi teismais.

Tai čia norim šitam pastebėt, kadgi Pipedija nėra žiniasklaida ar išvis koks viešas resursas, ogi tik visokių trolių irgi šizofrenikų grupelė, berankiojanti tautosakąinternetų beigi nuogirdų, tai čia gi tokiems pisti protą sugalvot gali nebent visiškas dibilas, nes čiagi kuom reikia būt, kad sugalvotum šizofrenikams ir troliams protą pist, nebent labiau norėtum įsitvirtinti, kaip žinoma legenda!


Gandai apie Tikro Lietuvio kilmę

Anot gandų, okupacijos metais buvo cirko artistas, garsus klounas pravarde Svistokas. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, cirkas skubiai evakuavosi į Plačiają Tėvynę. Tikras lietuvis-Svistokas netyčiomis pavėlavo į išvykstantį cirko karavaną ir liko Lietuvoje. Nuo tada jis nemokamai ir linksmina taikius lietuvius savo kvailokais pokštais ir dar kvailesniais komentarais internetuose.

Tikras lietuvis nesigėdija ginti pedofilų klano, bet labai sarmatyjasi, kai jam apie tai pasakoma.
  1. http://forum.istorija.net/forums/thread-view.asp?tid=4346&mid=75565#M75565%7Cistorija.net