Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

The Ugly Face Of Lithuania

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

The Ugly Face Of Lithuania - taigi garsusis Miguel Puertas kurtas puslapis Facebook, kuriame šitas pusprotis skelbia apie tai, kaip baisu Lietuvoje gyventi ir kaip išvis viskas čia baisu, nes vien kažkoksai blogis visur.

Aišku, puslapis anglų kalba, nes skirtas tam, kad pasaulis kuo plačiau sužinotų. Pagrindinis ir dažniausiai linksniuojamas personažas - tai anoksai Ričardas Savukynas, kurio nuotrauką tasai puslapis dar ir ant viršelio užsidėjęs. O viskas tik dėl to, kad kažkokie ten elfai ir kažkokie dar biesai to puslapio autorių persekioja.

Čia reikia pasakyti, kad persekioja to puslapio autorių smarkiai, nes anas, atvykęs į Lietuvą iš kažkokios Ispanijos, čia įsidarbino VDU, kur dėstė kažkokias blėnis - paprastai vis apie tai, kaip komunizmas viską laimės ir kad niekas nesupranta kaip jiems čia buvo gerai kai buvo SSRS, nes visi turi žinoti, kad prie ruso buvo geriau.

Kadangi ano veikėjo neapsikentė galų gale jau net ir studentai, kuriems šiaip tai į viską buvo beveik nusispjaut, tai galų gale prasidėjo skandalai spaudoje, žiniasklaida ėmė rašyt apie kažkokį beprotį, kuris dėstytojauja ir nori Rusijos invazijos, tai žodžiu išmetė jį iš darbo galų gale. Tai anas nenurimo ir išvyko į Donbabvę, kur pasiprašė politinio prieglobsčio kažkokio bei pažadėjo kovot už tikrą komunizmą ir prieš prakeiktus NATO imperialistus.

Tai štai taip ir atsirado tas puslapis - "The Ugly Face Of Lithuania". O tasai Ričardas Savukynas, kadangi dėl visko buvo kaltas, nes aiškiai masonerija ir Rokiškis Rabinovičius - tai ir tapo pagrindine to puslapio tema.

Vienok sako, kad kokie tai elfai tą puslapį vis uždaro, tai vis naują tenka sukurt...