Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

The Man in the High Castle: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Jokio skirtumo)

15:18, 12 birželio 2020 versija

Čia kažkokia iliustracija iš tenai, kaip gyvena Amerikoje dabar žmonės, laiminga šeima su vaikais, šuo ir šiaip visokia gerovė.

The Man in the High Castle, lietuviškai dar žinomas kaip "Žmogus aukštoje pilyje" - tokio Philip K. Dick romanas apie tai, kaip kažkoksai žmogėnas parašė romaną apie alternatyvią visatą.

Tikslaus visatos numerio neidentifikavome, nes kai kurie skriantieji požymiai leidžia spėti bent apie 20 skirtingų visatų, kurios čia gali būti aprašytos. Neabejotina tiktai, kad autorius, Philip K. Dick, iš kažkur gavo medžiagos apie visatą, kuri buvo veidrodiškai atvirkščia tai, kurioje jisai pats buvo.

Knygoje aprašoma visata, kurioje II Pasaulinis karas baigėsi III Reicho ir Japonijos pergale. Toje visatoje Japonija užsigrobė sau Rytus, Vokietija užsigrobė visą SSRS ir šiaip Europą, o paskui jos pasidalino JAV į gabalus. O tada knygoje iš kažkur atsirado rašytojas, kuris ėmė rašyti romaną apie tai, kaip kitoje, paralelinėje visatoje karą laimėjo amerikiečiai, o japonai ir vokiečiai pralaimėjo. Tai labai neįtikėtinai ta jo knyga atrodė...

Dar pagal tą knygą yra padarytas kažkoksai serialas, irgi, sako, labai neblogas, irgi taip pat besivadinantis - "The Man in the High Castle".

Lietuviškai knyga buvo išleista kaip PFAF lyg tai 497 ar tai 491 numeris.