Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Techninis spiritas: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(Naujas puslapis: {{Alkoholis}} '''Techninis spiritas''' - tai nuodai ir šūdas blogąja prasme, nes išgėręs - neaišku, ar atsigausi. Todėl geriau tokio negerkit, nes maža, kas gali...)
(Jokio skirtumo)

17:28, 8 rugpjūčio 2019 versija

No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Techninis spiritas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Techninis spiritas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Techninis spiritas - tai nuodai ir šūdas blogąja prasme, nes išgėręs - neaišku, ar atsigausi. Todėl geriau tokio negerkit, nes maža, kas gali būti. Parašyta, kad spiritas, bet gali būti, kad visai netgi atvirkščiai!

Svarbu neužmiršti, kad techninis spiritas nėra nei maistinis spiritas, nei medicininis spiritas. Techninis spiritas išties dažniausiai yra nuodingas.

Techninis spiritas skirstomas į kelias rūšis, priklausomai nuo bjaurumo:

  • Etilo spiritas - atrodo kaip paprastas spiritas, kvepia kaip paprastas spiritas, bet maža, ko į jį primaišyta. Dažnai būna su didesnės masės spiritais (butilo ir propilo spiritais), todėl sukelia baisų pachmielą. Neretai turi ir metilo spirito priemaišų, tai nuo tokio galima ir apakti. Atskirti nuo kokybiško spirito įmanoma tik gero lygio chemijos laboratorijose, o paprasti, namudiniai būdai - neegzistuoja.
  • Denatūratas - tas pats etilo spiritas, bet su dar papildomomis priemaišomis, kad labai smirdėtų. Tai smirda paprastai kaip kažkokia chemija, sumaišyta su terpentinu, acetonu ir benzinu. Kitais atžvilgiais panašus į etilo spiritą, tik vat šlykštus labai.
  • Metilo spiritas - tas kvepia ir šiaip atrodo absoliučiai kaip paprastas spiritas, atskirti be laboratorijos - neįmanoma. Bet tik vat toksai niuansas - jo išgėrus, žmonės apanka visam laikui ir negrįžtamai. Gydytojai visgi kartais atstato regėjimą, bent iš dalies, jei laiku suspėsi. Bet ne visi suspėja laiku.